2733
2734
عنوان

👈👈چرا بیدارین؟؟؟؟😖😖😖😖

2057 بازدید | 407 پست

من خودم دلشوره دارم😕😕😕 

خوابم نمیبره 

شما چرا نخوابیدین؟؟؟؟؟؟؟😆😆

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همیشه یک و نیم میخوابم این تایم مال نی نی سایته برای همین بیدارم ...ساعت هنوز ۱ نشده اینجا 

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
2728

دارم از خواب میترکم😁دخترم دو خوابید تا الانم درس میخوندم خونه امم ترکیده از دست دخترم😩شبتون به خیرررر😪😪😪😪

من از عهد آدم تورا دوست دارم❤ار آغاز عالم تورا دوست دارم❤چه شبها من و آسمان تا دم صبح❤سرودیم نم نم تو را دوست دارم❤نه خطی!نه خالی!نه خواب و خیالی❤من ای حس مبهم تو را دوست دارم💖💖💖
من همیشه یک و نیم میخوابم این تایم مال نی نی سایته برای همین بیدارم ...ساعت هنوز ۱ نشده اینجا 

کجایی مگه?

من از عهد آدم تورا دوست دارم❤ار آغاز عالم تورا دوست دارم❤چه شبها من و آسمان تا دم صبح❤سرودیم نم نم تو را دوست دارم❤نه خطی!نه خالی!نه خواب و خیالی❤من ای حس مبهم تو را دوست دارم💖💖💖
2738
دارم از خواب میترکم😁دخترم دو خوابید تا الانم درس میخوندم خونه امم ترکیده از دست دخترم😩شبتون به خیر ...

ای جان😄😄😄😄😄

شبت بخیر عزیزم

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 
کجایی مگه?

دو ساعت و نیم اختلاف ساعت داریم با ایران 

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
خواهر چطوری تو این‌ مدت اینهمه پست گذاشتی🤔🤔🤔🤔

😂😂😂زیادی پر حرفم🙈🙈🙈

2706