2726

یکم خواب اوره و سرگیجه میاره البته احتمالا بدنتم ضعیفه خودتو تقویت کن

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگر احساس سنگینی در سر و صورت و پیشونی دارید سینوستون عفونت کرده 

و سینوزیته

که بعد از سرماخوردگی ایجاد میشه

میتونید به مصرف آنتی بیوتیک درمان کنید

و یا با طب سنتی مثلا چکوندن روغن بنفشه پایه کنجد هر شب تو هر سوراخ بینی دو قطره

سوزش داره اما تخلیه میکنه و خوب میشید ان شاء الله 

یا بخور 

یا دود عنبر نسارا

... 
اگر احساس سنگینی در سر و صورت و پیشونی دارید سینوستون عفونت کرده  و سینوزیته که بعد از سرماخو ...

دقيقا احساس سنگيني دارم،

دكتر بهم نداد آنتي بيوتيك،

خودم ميتونم بخورم؟

مثلا آموكسي كلاو؟

اين قرص خواب آوره؟ دكتر واسه سرگيجه ام داده،

اره خواب اوره این قرص

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
دقيقا احساس سنگيني دارم، دكتر بهم نداد آنتي بيوتيك، خودم ميتونم بخورم؟ مثلا آموكسي كلاو؟

دکتر بده بهتره چون متناسب با حال شما و شدت و حدتش تجویز میکنه 

سرخورد نخورید بهتره 

... 
دکتر بده بهتره چون متناسب با حال شما و شدت و حدتش تجویز میکنه  سرخورد نخورید بهتره

آخه دكتر گفت بايد عكس بگيري ببينم عفونته يا نه

ولي سردرد و سرگيجه خيلي اذيتم ميكنه تازه سرگيجم بيشتر شده،

ميترسم تا بعد از بارداري اين عفونته خطري بشه😳

آخه دكتر گفت بايد عكس بگيري ببينم عفونته يا نه ولي سردرد و سرگيجه خيلي اذيتم ميكنه تازه سرگيجم بيشت ...

عههههه باردارید؟

مبارکههههههه به سلامتی ان شاء الله اصلا حواسم نبود

عکس که ضرر داره اما این علائم نشونه ی سینوزیته

آنتی بیوتیک هم بخاطر شرایط حتتتمممما دکتر باید تجویز کنه 

... 
اشكال نداره خواب آور باشه  تو بارداري ميشه خورد؟ اصلا سرگيجو خوب كنه راحت بشم

نه واسه بارداری مشکلی نداره

آخه دكتر گفت بايد عكس بگيري ببينم عفونته يا نه ولي سردرد و سرگيجه خيلي اذيتم ميكنه تازه سرگيجم بيشت ...

سردرد داری اطراف چشمت درد میکنه پشت گلوت خلط داره؟یا فقط سرگیجه داری

2706