2733
2734
عنوان

طلاي عروسي

| مشاهده متن کامل بحث + 867 بازدید | 79 پست

اون بحث میکنه بعد پول واسه تو مهمه؟ عجب.بخدا من هنوزم که هنوزه با همسرجان بحث داریم سر این چیزا..اونم به من میگه پولکی😶.خودش بحث میکنه چون کم میاره میگه پولکی🤑😬

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عروسب مهمه..ازش نگذر..خاطرا فقط واسه روزه عروسیه نه هیچی

هيچي ازش نميخوام فقط دست از سرم برداره انقدر نگه پول واست مهمه و انقدر در مورد طلا و مهريه و زن دوستش حرف نزنه امشب كلي گريه كردم 😭

من مشهدم اصالتا هم مشهدی هستم  

تو مشهد کلا مثل تهران و بقیه شهرای بزرگ اکثرا از شهرستانای اطرافن و هرشهر رسم خودشو داره

ولی رسم خود مشهدیا اینه ک خانواده داماد سرویس طلا(یا جواهر)میدن ب عروس خانواده عروسم ی سرویس یا نیم ست میدن ب عروس یه ساعت و ی چی دیگه مثل سکه یا انس ب داماد

مهریه هم رسم مشخصی نداره

جهازم با عروسه ب جز تلوزیون 

ولی من دوستام اصالتا از شهرهای اطرفا دیدم سرویس چوب هم با داماد باشه

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!

از الان گریه کنی که به ۵سال نکشیده پیر میشییییییییییییی.نکن دختر..بشبن درست درمون وقتی حالش خوبه و حال توام خوبه باهاش حرف بزن..قرار نیست سر مادیات آدما رنجیده شن.هیچی عین درست حرف زدن به زندگی کمک نمیکنه

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
2738
از الان گریه کنی که به ۵سال نکشیده پیر میشییییییییییییی.نکن دختر..بشبن درست درمون وقتی حالش خوبه و ح ...

آخه حرفاش خيلي دلمو ميشكنه من كه به خاطر اون از مراسم عقد و عروسي و مهريه هم گذشتم واقعا پولكي هستم كه بهم ميگه پول واست مهمه؟

آخه حرفاش خيلي دلمو ميشكنه من كه به خاطر اون از مراسم عقد و عروسي و مهريه هم گذشتم واقعا پولكي هستم ...

احتمالا برداشتش بد شده.شاید خیلی در مورد این چیزا بحث کردید ذهنتون تغییر جهت داده.با یکم صحبت حل میشه.نشد فکر اساسی کن

مرسي ميناوش جون. مهريه تون سكه ست يا مثقال؟

من ۱۱۴ تا سکه با حق طلاق 

در واقع من گفتم من حق طلاق میخوام سکه نمیخوام خودشون نوشتن ۱۱۴ تارو

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
آخه حرفاش خيلي دلمو ميشكنه من كه به خاطر اون از مراسم عقد و عروسي و مهريه هم گذشتم واقعا پولكي هستم ...

از من ب تو نصیحت نکن این کار اون چیزی ک میخوای پاش واستا چون اکه بگذری میشه چظیفه و فکر میکنه چقدر مشتاق بودی

منم مهرم ۳۱۳تاس.با یه حج واجب.همین .کل طلاهایی که هم خریدم الان نهایت ۷میلیون قیمت داره😁..کل جهیزیه هم خودم خریدم نذاشتم همسر یه تیکه بیاره تو خونه

2706