2726
عنوان

طلاي عروسي

| مشاهده متن کامل بحث + 867 بازدید | 79 پست
مشکل نیست.شاید عجیب باشه.همسر من اونوقتا که نامزد کردیم خیلی وضعش خوب نبود از نظر خودش خوب خرج نکرد. ...

من احساس ميكنم واسه كاري كه ميكنه خيلي منت سرم ميذاره انگار فقط اونه كه قراره ازدواج كنه و واسه زنش طلا بگيره و مهرش بكنه. كلي خرج ميكنه ولي انقد ميگه مهريه طلا پول ديگه از همه چيز بدم مياد اصلا شوق و ذوق طلا گرفتن و خونه و اين چيزا رو ندارم چون احساس ميكنم همه ش سرم منت ميذاره من مهريه خواهرام سكه بود ولي من به خاطر اون گفتم اشكال نداره سكه نميخوام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما نه طلا رو قیمت میدیم نه مثقال.هر شهر فرق داره.ولی عرف تهران همینه هرچقد در توان پسر باشه میخره.حد و حدودم نمیذارن.تا جایی که من دیدم

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
2728
من احساس ميكنم واسه كاري كه ميكنه خيلي منت سرم ميذاره انگار فقط اونه كه قراره ازدواج كنه و واسه زنش ...

چرا سکه نندازی..عرف جامعه سکه هست.چیکار به حرف شوهرت داری.خیلی مردا زورشون میاد واسه زنشون کاری کنن.انگار میخوان جونشونو بگیرن.البته به عقیده من این چیزا جز سکه که بحث مهریه س..بقیه ش هدیه تلقی میشه.نباید زوری گرفت  و زوری پرداختش کرد.اعصاب خودتو خورد نکن.خیلی ریلکس باش.یجور نکن که حس کالا و معامله بهت دست بده.شخصیتت خدشه دار شه

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  

خواهر خودش ٢سال پيش نامزد كرد ٣٦ مثقال طلا گذاشتن يعني ١٦٢ گرم با ١٩.٥ مثقال مهريه واسه جاري هامم همينطور يكيشون ٧ سال پيش ٢٠ مثقال يكيشون هم ٢سال پيش ٤٠ مثقال. ولي من نامزدم خيلي منت ميذاره هنوز عقد نكرديم همه ش ميگه زن فلان دوستم مهريه ش رو بخشيد زن فلان دوستم مهريه ش يك كتاب شعر هستش و از اين حرفا منم خيلي ناراحتم

چرا سکه نندازی..عرف جامعه سکه هست.چیکار به حرف شوهرت داری.خیلی مردا زورشون میاد واسه زنشون کاری کنن. ...

خب منم همينو ميگم ميگم عرف جامعه و بيشتر ايران سكه هستش همه ش ميگه نه من زن دوستم مهريه ش شرعي بوده الانم بخشيده امشبم كه ميگفت شما چرا طلا رو با پول ميگين من تا حالا همچين چيزي نشنيدم يعني بعضي وقتا دلم ميخواد بميرم انقدر كه ناراحت ميشم و حرفاش دلم رو ميشكونه

بذا بگه تو گوش نکن..حرف باد هواس.مهریه حقته.حقم منت گذاشتنی نیست.مرد چه بخواد چه نخواد باید بابت ازدواجش هزینه کنه.چون هر اتفاقی تو زندگی مشترک میافته ۹۰درصد حق واسه مرد هست و زن تقریبا هیچی.مثل اروپا و امریکا نیست که نصف نصف..دادگاه ما اینه جامعمون اینه.واقع بینانه رفتار کن تو ازدواجت

خب منم همينو ميگم ميگم عرف جامعه و بيشتر ايران سكه هستش همه ش ميگه نه من زن دوستم مهريه ش شرعي بوده ...

زن دوستش هرچی بوده به خودش ربط داره.هرکی تو جایگاه خودشه.مثقال یا تعیین پولی.چه فرقی داره.تعجبم نداره.زنداداش منم ۱۰ سال پیش گفت رسم ما اینه آینه شمعدون باید بالای ۵۰۰هزارتومن باشه.ما شاخ درآوردیم.ولی چون و چرا نداره.بحثم نداشت.چون همونوقت قبمت گرفتیم رنج آینه شمعدون معمولی برنج همین بود.گفتیم باشه.ولی واسه چیز دیگه حدی نداشتن

مشكلم اينه كه همه فهميدن ما نامزد كرديم وگرنه بهم ميزدم ديگه حوصله ندارم سر اين چيزا انقد بحث كنم انقد حرف پول و طلا و مهريه رو زده به خدا حتي دوس ندارم انگشتر نشونم رو دستم كنم حس بدي به همه چيزايي كه واسم آورده دارم

اگه حرفاش واقعا آزارت میده رک باهاش حرف بزن..نامزدی چیزی نیست که زندگیتو بسوزونی پاش.بخاطر دوزار طلا که بحث نمیکنن.بعدا هزاران مشکل تو راهه

زن دوستش هرچی بوده به خودش ربط داره.هرکی تو جایگاه خودشه.مثقال یا تعیین پولی.چه فرقی داره.تعجبم ندار ...

منم همينو ميگم ميگم زن دوستت به من چه ولي اون فكر ميكنه من آدم پولكي هستم انگشتر نشونمم دوس ندارم ديگه دستم كنم ميگم اون كه فكر ميكنه من آدم پولكي هستم حتما اينم دستم كنم همينطوري در موردم فكر ميكنه كلا از همه چيز بدم مياد. من حتي چون اونا شهر ما نيستن گفتم اشكال نداره عروسي هم نميخوام كه اذيت نشي

اگه حرفاش واقعا آزارت میده رک باهاش حرف بزن..نامزدی چیزی نیست که زندگیتو بسوزونی پاش.بخاطر دوزار طلا ...

وقتي ميگم چرا در مورد اين چيزا حرف ميزني و بحث ميكني ميگه معلومه پول خيلي واست مهمه

2706