692
44
عنوان

یه چیزی توی اتاق خوابم پیدا کردم

90829 بازدید | 951 پست

خونه مامانم بودم تهران که گفتم به سوهرم بیا دنبالمون و اومدم خونم که دیدم یه دستمال نم دار کنار تختم گوشه دیوار افتاده و بوی خاصی نمیده ولی فکرمو مسغول کرده انگار نارنجی و دون دون داره کمی زرد هم هست کجا ببرم بفهمم چیه؟حس میکنم مادر شوهرم چیزی از سوهرم میدونه و قایم میکنه ولی من هیچیی از شوهرم ندیدم ولی به مامانش گفتم تو نیومدی روتخت من با شک گفت نه ..اهان دستمالش از دستمالای ما نیس واسه ما طرح دارن

خدایا فقط اون دوتا رو ازت میخوام خودت میدونی چقدر حساسم به این دو مورد

733
715

کرم پودریه !!

دینم  "وجدان " و  "انسانیت" خدای من است ♡ ما همه انسانیم و برابر و این منم که انتخاب میکنم که به همه احترام بگذارم بدون توجه به رنگ ، نژاد ، دین  و مذهب ، جنسیت و حتی جایگاه اجتماعی ..." یک غیر مذهبی با اعتقاد خاص"
پرتغال نمیدونم اخه تا اوردم بالا خشک شد .از دستمالای ما نیس

از شوهرت بپرس😂یهووویی بپرس ببین هول نمیشه؟

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم من و پدرت منتظرتیم   ...لطفا واسه سالم دنیا اومدنش دعا کنید  
675

بیشتر به نظر میاد دستمالیه که باهاش دور دهنو پاک کردن.شتید شوهرت شام یا ناهار رفته خونه مادرش و اونجا دستما برداشته دهنشو پاک کنه آورده بالا تو دستش

مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟

شاید خواهر شوهرت یا مادرشوهرت تو تاق شما آرایششو پاک کرده چون اثرات کرم روشه هنوز

دینم  "وجدان " و  "انسانیت" خدای من است ♡ ما همه انسانیم و برابر و این منم که انتخاب میکنم که به همه احترام بگذارم بدون توجه به رنگ ، نژاد ، دین  و مذهب ، جنسیت و حتی جایگاه اجتماعی ..." یک غیر مذهبی با اعتقاد خاص"
727