موضوع بحث

یه چیزی توی اتاق خوابم پیدا کردم

90117 بازدید | 951 پست

خونه مامانم بودم تهران که گفتم به سوهرم بیا دنبالمون و اومدم خونم که دیدم یه دستمال نم دار کنار تختم گوشه دیوار افتاده و بوی خاصی نمیده ولی فکرمو مسغول کرده انگار نارنجی و دون دون داره کمی زرد هم هست کجا ببرم بفهمم چیه؟حس میکنم مادر شوهرم چیزی از سوهرم میدونه و قایم میکنه ولی من هیچیی از شوهرم ندیدم ولی به مامانش گفتم تو نیومدی روتخت من با شک گفت نه ..اهان دستمالش از دستمالای ما نیس واسه ما طرح دارن

خدایا فقط اون دوتا رو ازت میخوام خودت میدونی چقدر حساسم به این دو مورد

دستمال کاغذیه؟ 

عکسشو گذاشت

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖خدایا شکرت واسه نی نی💖واسم دعا کنین صحیح و سالم دنیا بیاد😍واسه همه منتظرا یه دونه صلوات میفرستین؟😍😍😘

کرم پودریه !!

آهای  آقا پسری که قدت بلنده 😋چهارشونه سیکس پک دار😍 خوشکل و خوشتیپی و خوش قلب و مهربونی 😋 ته ریش داری و پولدار 😆 اگه گفتی من کیم ؟ من زنتم دیگه😜تو همون نیمه گمشدمی ⬅ تو بمون واسم 😌همه میدونن که عشق منی⬅ من رو تو حساسم 😠👊😆😎😂😂اونورم نگاه نکن میزنم چشاتو در میارم😒
پرتغال نمیدونم اخه تا اوردم بالا خشک شد .از دستمالای ما نیس

از شوهرت بپرس😂یهووویی بپرس ببین هول نمیشه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖خدایا شکرت واسه نی نی💖واسم دعا کنین صحیح و سالم دنیا بیاد😍واسه همه منتظرا یه دونه صلوات میفرستین؟😍😍😘

بیشتر به نظر میاد دستمالیه که باهاش دور دهنو پاک کردن.شتید شوهرت شام یا ناهار رفته خونه مادرش و اونجا دستما برداشته دهنشو پاک کنه آورده بالا تو دستش

مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟

شاید خواهر شوهرت یا مادرشوهرت تو تاق شما آرایششو پاک کرده چون اثرات کرم روشه هنوز

آهای  آقا پسری که قدت بلنده 😋چهارشونه سیکس پک دار😍 خوشکل و خوشتیپی و خوش قلب و مهربونی 😋 ته ریش داری و پولدار 😆 اگه گفتی من کیم ؟ من زنتم دیگه😜تو همون نیمه گمشدمی ⬅ تو بمون واسم 😌همه میدونن که عشق منی⬅ من رو تو حساسم 😠👊😆😎😂😂اونورم نگاه نکن میزنم چشاتو در میارم😒
کرم پودریه !!

منم همین حدسو زدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40