2726
ترشح زرد رنگ واژینال زنان می تونه به چند علت باشد 1- بعد از استقرار نطفه در دیواره رحم- 2- بعد از شکست استقرار نطفه در رحم 3- بعد از گذاشتن IUD و آخرین مورد عفونت است. تمام باکتریها ترشح با بوی نامطبوع را ایجاد می کنند و همیشه هم زرد رنگ نیست.رنگ و بو بستگی به نوع باکتری دارد.بعضی ها ترشح زرد رنگ متمایل به سبز با بوی بد دارند.بعضی ها ترشح زرد رنگ به همراه تب و درد دارند.اگر ترشح زرد رنگ چند روز بعد از مقاربت حفاظت نشده و یا به روش همجنس گرایانه باشد فورا با مراقب بهداشتی تون مشورت کنید.عفونت مقاربتی مثل سوزاک و کلامیدیا اگر درمان نشوند و به قسمتهای بالاتر دستگاه تناسلی بروند مشکلات باروری ایجاد می کنند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مرسی از جواباتون واقعیت اینه که من دکتر زیاد رفتم و طبق معمول کلوتریمازول دادن ولی هیچ تاثیری نداشته یه بار هم آز دادم هیچ عفونتی نبود به خاطر همین میخوام بدونم نکنه این اصلا ترشح معمولی و طبیعیه زنانگیه ؟ یعنی یه خانم حالت طبیعی و نرمال ترشحش چه رنگی باید باشه ؟ واقعا ببخشید می پرسم .