2733
2734

دكتر زنانم گفته بايد بري دكتر خون كه برات ونوفر بنويسه هركي را زنك زدم ميگه بيمار جديد قبول نميكنم دكتر الهي زنگ زدم گفت نه دكتر ابطحي زنگ زدم گفت نه فقط كودكان پيش كي برم شما پيش كي ميريد ونوفر براتون نوشته؟ انقد گريه كردم كه هنوزم چشمام ورم داره كمكم كنيد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گریه نکن حتما یه راهی هست

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

دکتر اصغر رامیار مطبش تو خیابون غریب 

و متخصص خون و اطفال

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2738
عزيزم هيچكي نميدونست ونوفر اصلا چي هست ناچاري اومدم اينجا الانم باز دارم گريه ميكنم

دکتر رامیار تحصیل کرده آمریکاس حدود 60 سال سن داره 

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
نه فدات اون ني امپول اهنه 

همونه دیگه عزیزم...امپولای بزرگ رنگ تیره اس که با سرم مخلوط میشه من بعد زایمانم نزدیک ده تا زدم

فک کنم خورشید جفت گیری کرده وگرنه این حجم از گرما نمیتونه کار یه خورشید باشه...
2706