2726
عنوان

دعوت به رسم خواهر شوهر

1925 بازدید | 102 پست

سلام دوستان 

جریان از این قرار بود که خواهر همسرم ۶ ماه پیش زایمان کرد زیاد باهاش مشکلی نداشتم حتی یه بار که بیمارستان بستری بود صبح تا عصر رفتم پیشش .ولی این خانم حتی عید هم به بهونه اینکه بارداره خونه ما نیومد وقتی زیمان کرد شب اولی که مرخص میشد مهمونی گرفتن و داده بود جاریش ما رو دعوت کنه تازه به منم زنگ نزد جاریش زنگ زده بود به گوشی شوهرم که شام مهمون دارن بیاین اینجا

به دنبال کسی جامانده از پرواز میگردم ....مگر بیدار سازد غافلی را غافلی دیگر

منم ناراحت شدم واقعا ما رو باید جاریش دعوت میکرد؟؟؟؟ و اونشب شوهرم بهش اس داد که اگه به خانمم زنگ نزنی ما نمیایم و اس داد نیاین دعوت نمیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم ناراحت شدم واقعا ما رو باید جاریش دعوت میکرد؟؟؟؟ و اونشب شوهرم بهش اس داد که اگه به خانمم زنگ نز ...

سکوت میکنم ،این.دیگ.چ مدلشه ،خوب نرفتین دیگ،؟

منم هیچی نگفتم موند تا یه شب دیگه با شوهرم رفتیم دیدنش و براش کادو یه تیکه طلا خریدیم اونشب خودشو زد به خواب و کادو رو دادم به مادرشوهرم اونم میگفت برین هروقت بیدار شد کادوتونو بیارین .

2706