2737
2734

من چندین ساله شاغلم حتی هزار تومنم پس انداز ندارم، یعنی اصلا با همسرم این حرفها رو نداشتیم کلا تو خونه خرج می کردم، و کارتمم دست همسرم بود، سه ماهه کارتم رو از همسرم گرفتم(کلا مامانمم تو جریان همه مسایل ریز و درشت زندگیمون هست) تصمیم داشتم یه کمی واسه خودم پس انداز کنم، البته مامانمم ترغیبم کرد به این کار.

حالا الان مشکلم اینه که بابام یه مشکل مالی با توجه به شرایط بد اقتصادی براش پیش اومده و خیلی نیاز داره، حالا این سه ماه که پس انداز کرده بودم مامانمینا گرفتن با یه مبلغ وامی که از اداره گرفته بودم قرار بود یه ماهه پس بدن ولی بابام چند تا چک داده واسه سال بعد اونم خرد خرد، تازه امشبم بهم گفت می تونی یه مقدار پول قرض بدی بهت پس می دم، منم دلم نیومد بگم نه گفتم باشه

واقعا نمی دونم چیکار کنم، بازم بهشون پول قرض بدم یا این دفعه بهونه بیارم، خیلی خیلی خیلی مامان و بابام رو دوست دارم البته اونا هم همینطور خیلی پر محبتن ، واقعا دو راهی بدی گیر کردم

لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم

اینم بگم داداشم با اینکه وضعش خوبه  چندین میلیون به بابا بدهکاره ولی هنوز بدهیش رو صاف نکرده با بابام و اونا هم دلشون نمی یاد پولشون رو بخوان از داداشم چون تازه خونه خریده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من بودم، بهشون قرض میدادم، با توجه به اینکه به جاش چک هم بهت دادن، حالا یکم دیر برگردونن، اشکال ندار ...

منم بهشون دادم ولی می خواستم پس انداز و سرمایه گذاری کنم

2738
منم بهشون دادم ولی می خواستم پس انداز و سرمایه گذاری کنم

میفهممت ولی من خودم چون مامان بابام هر کاری بتونن برام میکنن، اگه یه موقع کاری از دستم بربیاد، شک نمیکنم و انجام میدم

من باشم میوم حتی اگه پس ندن ببین پدرت چقد وضعش نابسامان شده که از دخترش پول میخواد برادرتم خوب بنده خدا دستش تنگه

قدر لحظه هامون  بیشتر بدونیم شاید همین الان که توش هستیم بهترین لحظه ی عمرمون باشه☺
من باشم میوم حتی اگه پس ندن ببین پدرت چقد وضعش نابسامان شده که از دخترش پول میخواد برادرتم خوب بنده ...

نمی دونم والا

سلام دوست عزیز و دوستان گرامی 

چرا که نه پدرومادرامون به گردنمون حق دارن حتی اگ اون پول رو ندن 

یه زمانی اونا حواسشون به ما بود و نیازهامون رو برطرف میکردن حالا نوبت ما هست 

حنی اگر همسرتم به خانواده ش پول و ‌.‌.. هر کمکی کرد نباید خرده گرفت 

انشالله که وضع مالیشون بهبود پیدا کنه 

درسته برادرتون به این شکل هست اما شما به ایشون نگاه نکن انشالله اثار خیرش در زندگیت نمایان بشه و همسرتونم اگر روزی متوجه شد این مسئله رو درک کنند

2706