2733
2734
عنوان

بارداری

118 بازدید | 15 پست

سلام کسی بوده که جفتش پایین باشه تو هفته ۱۰بعد بالا رفته باشه من دل درد شدید دارم زیر دلم درد میکنه مثل درد پریودی اگر کسی بوده راهنمایی کنه.البته لکه بینی به شکل کمرنگم دارم.

خدایا دخترمو برام نگه دار کل دارای من تو این دنیاس الهی امین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نرفتی سونوگرافی؟ سونوگرافی تشخیص میده. بعدش لکه بینی هم فقط شیاف سیکلوژست استفاده کن و استراحت کافی داشته باش

من هر روز بیش از پیش به این راز پی میبرم که تو خلق شده ای برای من تا زیباترین زندگی را برایم بسازی. دوستت دارم

چرا سنو رفتم بهم گف جفتت پایینه.استراحت کن ولی درد خیلی زیادی زیر دلم دارم مثل پریودی.شماهم دردو داشتین?

2738
نرفتی سونوگرافی؟ سونوگرافی تشخیص میده. بعدش لکه بینی هم فقط شیاف سیکلوژست استفاده کن و استراحت کافی ...

چرا رفتم گفته پایینه شیاف پروژسترون برام نوشته

همونو استفاده کن لکه بینی رو از بین میبره ولی باید استراحت کنی چیز سنگین بلند نکنی رابطه هم نداشته باشی

من هر روز بیش از پیش به این راز پی میبرم که تو خلق شده ای برای من تا زیباترین زندگی را برایم بسازی. دوستت دارم
چرا رفتم گفته پایینه شیاف پروژسترون برام نوشته

بله درد داشتم شیاف و استفاده کردم شکر خدا بچم موند و الان کنارم خوابه

بله درد داشتم شیاف و استفاده کردم شکر خدا بچم موند و الان کنارم خوابه

خدارو شکر سلامت باشه خدا حفظش کنه برات.شیاف چی زدی?اسم شیاف چی بود?

خدارو شکر سلامت باشه خدا حفظش کنه برات.شیاف چی زدی?اسم شیاف چی بود?

شیاف سیکلوژست 400 استفاده کردم هماتوم شدید داشتم یعنی لخته خون که دور جنین رو گرفته بود و اندازه هم داشت یعنی تو سونوگرافی با ذکر اندازه شدت هماتوم گفته میشد. که با شیاف هم هماتوم رفع شد هم جنین به دیواره رحم محکم چسبید.

سلام من هفته ده جفتم خیلی پایین بود میشه گفت سرراهی بود خداروشکرهفته دوازده رفتم جفتم رفته بودبالا ا ...

چه کارای میکردی منم استراحت مطلقم.خیلی میترسم.

2706