2737
2734

دوستان

من و شوهرم هر دومون دکتری گرفتیم ولی ایران بیکاریم تا اینکه من تونستم دو تا کشور ویزای کار بگیرم و موقعیت شغلیم خوبه اونجا... چون بچه ندارم بعدش پشیمون شدم که برم با خودم گفتم بمونم ایران و دوا درمون رو انجام بدم...شوهرم میگه بریم خیلی بهتره.... حالا مشکلم خانواده مزخرفشن...خداییش خیلی بی فرهنگن امروز مادرش که خیلی ادعاش میشه زنگ زده که اگه  رفتین زنت رو سر و سامان بده خودت بیا ایران حالا یکی نیست بهش بگه من به خاطر  پسرته که دارم میرم چون اون رو هیچ جا نمیگیرن...خیلی امشب غصه خوردم که چقدر بی معرفتن توی این مدتی که بیکار بودیم همش مادرش انتظار داشت من از خانوادم کمک بگیرم خواهراشم زنگ میزنن همینو میگن که فلانی رو اونجا بزار بعد خودت برگرد ایران هر از چن گاهی بهش سر بزن...دوست دارم جوابشون رو بدم ولی کلاً من اهل جواب دادن نیستم....چون یهو عصبانی میشم ترجیح میدم جواب این آدمهای نفهم رو ندم... شیطونه میگه نرم بمونم همینجا شوهرم بره مسافر کشی کنه تا دیگه تین حرفو نزنن😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

متاسفم نمی تونم دلداریت بدم چون خیلی حرفشون بیجا بوده 😔من فقط اینطور فکر میکنم که اصلا تنها نرو اگر حتی یک‌درصد ممکنه شوهرت برگرده و تو تنها بشی وبعدها پشیمون باشی اینجا بمون یا هردو یا هیچ کس 

اگرهم برات پیشرفت خودت مهمه دیگه هیجی

یا من هو به کل مکان
2706