2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تجربه شو نداشتم. البته میخواستم اپیدورال کنم ولی سزارین شدم زودتر از موعد. ولی هرروز میرفتم برای ان اس تی زایشگاه. میدیدم مامانایی که اومده بودن برای اپیدورال. خوش و خرم بودن. در حال ورزش و گشتن توی زایشگاه. انگار نه انگار دارن زایمان میکنن.فکرکنم خیلی خوبه

2731

من زایمان اولم خیلی سخت بود با خونریزی زیاد. واقعا خیلی زجر کشیدم از بس درد کشیده بودم لحظه های آخر دیگه از حال رفته بودمو نمیتونستم زور بزنم تا بچه دنیا بود دیگه خود پرسنل کمک کردن و فشار شکمم اوردن تا بچه دنیا اومد دیگه واقعا  نمیتونم اون درد رو دوباره تجربه کنم. اپیدورال اگه تا پنج سانتم درد میکشی در عوض بعدش درد نداری. ولی میگن چون بی حس میشی نمیتونی زور بزنی روند زایمان طول میکشه. کاش کسی که تجربشو داره میومد برامون میگفت

یعنی قابل تحمله یا خیلی دردناکه؟

خیلییییی زیاااااااده

واسه همه هم زیاده فقط بعضیا تحمل شون بالاس

من خودم آدمی ام که انگشتم ببره سه روز گریه میکنم ولی قدرت خدا تحمل کردم و لذت بخش هم بود

اگه فیزیولوژیک باشه زایمان و بدون آمپول فشار و اینا یه هورمونهایی ترشح میشه هورمون لذت بعد س ک س و هورمون فراموشی 

در نتیجه زجر نمیکشی با اینکه دردش زیاده

به شرطی که بدون مداخله ی هورمونی زایمان کنی

بیمارستان خصوصی و همسر همراه بود البته واسم خیلی اثر مثبتی داش

من که شیفته زایمان طبیعی ام

معجزه ی خدا رو می بینی

Que sera, sera whatever will be, will be , the future's not ours to see
2738
منم برام سواله میخوام طبیعی بیارم از نزدیکیانم پرسیدم میگن طبیعی هست جوری که میشه تحمل کرد

دوست من خیلی قوی و تحمل دردش بالاست. ولی هنوزم که از زایمانش 7سال میگذره خاطرات بدی ازش میگه . میگفت یه درد بی نهایته. یه جوری که اون لحظه مطمینی زنده نمیمونی. ولی یه دوست دیگه م خیلی راضی بود از رایمانش. فکرکنم توی هر ادمی فرق داره. 

من زایمان اولم خیلی سخت بود با خونریزی زیاد. واقعا خیلی زجر کشیدم از بس درد کشیده بودم لحظه های آخر ...

زایمان طولانی میشه الکی و احتمال فورسپس هم زیاد میشه اصن نمی ارزه

ضمنا هبچ تضمینی نیس که متخصص بیهوشی اینکارو انجام بده چون شرایط خاص داره

پس خودتو آماده کن واسه طبیعی

بچه دومم که آسونتره کلا

Que sera, sera whatever will be, will be , the future's not ours to see
شوهرم میگه سزارین زیر دلت بخیه میزنن همش زیر دلت درد داری... اوایلشم باید استراحت کنب فقط.

تا یکی دو روز استراحته .. بعد دیگه راه میفتی ..بخیه هم که تو طبیعی هم هست بعضیا هم میگن بعد طبیعی  نمیتونستن بشینن . فامیل ما که بعد بخیه ی طبیعیش دچار درد وحشتناک و خونریزی پشت بخیه ها شد مجبور شد دوباره بیهوش بشه بخیه هارو از اول باز کنن ..بستگی به فرد داره . 

دوست من خیلی قوی و تحمل دردش بالاست. ولی هنوزم که از زایمانش 7سال میگذره خاطرات بدی ازش میگه . میگفت ...

اره دخترعموی منم میگفت فکرمیکردم دیگه میمیرم دنیایی وجود نداره ولی میگفت وقتی دنیا اومد انگار خودمم دوباره متولد شدم 

2706