2733
2734
عنوان

کیا حسودن ؟

789 بازدید | 25 پست

سلام دوستان ...

من ادم حسودی نبودم هیچوقت ... ولی جدیدا تو جمع دوستام خیلی حسود شدم . مثلا اگه ببینم دوستام با هم صمیمی هستن من به رابطشون حسودی میکنم یا اینکه از کار کسی پیشم تعریف کنن حسودی میکنم . از این احساس متنفرم . کسی اینجوری بوده ؟ 

من هسدم 

یک عدد حسوووود 

بیشتر تو روابط حسودم 

نه تو پیشرفت و موفقیت دیگران

با زندگی قهر نکنین ، زندگی منت هیچ کس رو نمیکشه ...با خودتون هم قهر نکنین ، کسی نیست آشتی تون بده ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
از حسودی کردن بعدش از خودت بدت نمیاد 

نه بنظرم حق دارم 😅 کسی که با منه فقط باید به من توجه کنه و بخاطر من همه کار بکنه نه بقیه 

بدم نمیاد از خودم چون این حسم بدخواهی برای کسی نیست ، یعنی حسادت از موفقیت بقیه نیستش

با زندگی قهر نکنین ، زندگی منت هیچ کس رو نمیکشه ...با خودتون هم قهر نکنین ، کسی نیست آشتی تون بده ...

آهان خوشگل تر از خودمم نمیتونم ببینم 😂 از همه خوشگلا بدم میاد خخخ 

کلا کلکسیون اخلاقای خوبم 😜

نه بنظرم حق دارم 😅 کسی که با منه فقط باید به من توجه کنه و بخاطر من همه کار بکنه نه بقیه  ...

حسودی من راجع به  روابط عاشقانه نیست . راجع به دوستا و همکارا تو محیط کاره . مثلا وقتی میشنوم کسی بی مناسبت برا کس دیگه کادو خریده یا دو نفر با هم رفتن بیرون از محیط کار میگم و در مورد همجنسای خودمون هست 

2706