2737
2734
عنوان

کیا حسودن ؟

789 بازدید | 25 پست

سلام دوستان ...

من ادم حسودی نبودم هیچوقت ... ولی جدیدا تو جمع دوستام خیلی حسود شدم . مثلا اگه ببینم دوستام با هم صمیمی هستن من به رابطشون حسودی میکنم یا اینکه از کار کسی پیشم تعریف کنن حسودی میکنم . از این احساس متنفرم . کسی اینجوری بوده ؟ 

من هسدم 

یک عدد حسوووود 

بیشتر تو روابط حسودم 

نه تو پیشرفت و موفقیت دیگران

با زندگی قهر نکنین ، زندگی منت هیچ کس رو نمیکشه ...با خودتون هم قهر نکنین ، کسی نیست آشتی تون بده ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
از حسودی کردن بعدش از خودت بدت نمیاد 

نه بنظرم حق دارم 😅 کسی که با منه فقط باید به من توجه کنه و بخاطر من همه کار بکنه نه بقیه 

بدم نمیاد از خودم چون این حسم بدخواهی برای کسی نیست ، یعنی حسادت از موفقیت بقیه نیستش

با زندگی قهر نکنین ، زندگی منت هیچ کس رو نمیکشه ...با خودتون هم قهر نکنین ، کسی نیست آشتی تون بده ...

آهان خوشگل تر از خودمم نمیتونم ببینم 😂 از همه خوشگلا بدم میاد خخخ 

کلا کلکسیون اخلاقای خوبم 😜

نه بنظرم حق دارم 😅 کسی که با منه فقط باید به من توجه کنه و بخاطر من همه کار بکنه نه بقیه  ...

حسودی من راجع به  روابط عاشقانه نیست . راجع به دوستا و همکارا تو محیط کاره . مثلا وقتی میشنوم کسی بی مناسبت برا کس دیگه کادو خریده یا دو نفر با هم رفتن بیرون از محیط کار میگم و در مورد همجنسای خودمون هست 

2706