2726
عنوان

اینستا همسرم لطفا کمک

510 بازدید | 45 پست

الان دیدم شدهرم اینستا داره و به من نگفته رفتم داخلش دیدم قسمت دنبال کننده یه پیج هست برای یه دختره 

خیلی دختره خوشکلی بود 

خلاصه عصبانی شدم و حذف کردم الان گوشیش دستم هست میخوام برگردنم برنامه رو ببینم این دختره کی بوده الان اگه نصب کنم باز میشه؟؟یا باید پسوورد هم بلد باشم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اينستا رو حذف كردي ديگه برنميگرده فك كنم چقد حساس من خودم شوهرم فالور دختر غريبه داره منم فالوور پسر غريبه دارم 

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 

عزیزم اینستا خیلی همه گیره و دیگه فالو کردن دختر و پسر نداره همه دنبال فالوور هستن و این عکسا هم همش صد در صد دروغه و عکسای خودشون نیست.

لبخند بزن 😊بخاطر چیزایی که داری خوشحال باش😀

اگه تو گوشی شوهرته میتونی برگردونی ولی اگه میخوای تو گوشی خودت برگردونی پسورد میخواد.     حالا برنامه رو تو گوشی خودت میخوای بیاری یا شوهرت؟؟؟؟بگو راهنماییت کنم

من خوشحال ترینم😍😍😍
2706