2733
2734
عنوان

از خرم آباد کسی هست؟

240 بازدید | 29 پست

سلام دوستان

می خواستم بدونم سونو کجا برم بهتره؟

خدا گوید:توای زیباتر از خورشید زیبایم/توای والاترین مهمان دنیایم/شروع کن/یک قدم با تو/تمام گامهای مانده اش با من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دکترآرمند میرم‌راضیم  تعریف دکتررحیمی رو هم‌شنیدم

عزیزم سونوی اولی رو که رفتی هزینه اش چقد شد؟

خدا گوید:توای زیباتر از خورشید زیبایم/توای والاترین مهمان دنیایم/شروع کن/یک قدم با تو/تمام گامهای مانده اش با من
من دکترآرمند میرم‌راضیم  تعریف دکتررحیمی رو هم‌شنیدم

منظورم سونوی بارداریه

آدرسش کجاست

من متاسفانه بیمه ندارم😢

باید تموم هزینه ها رو آزاد پرداخت کنم

واسه همین هزینه اش واسم مهمه

2738

[QUOTE=52231051]من متاسفانه بیمه ندارم😢 باید تموم هزینه ها رو آزاد پرداخت کنم واسه همین هزینه اش واسم مهمه[/QUOTE

اگه ان تی منظورتونه 140بابیمه تامین اجتماعی

خدایا اطرافیانم را غرق خوشبختی کن

ان تی چیه؟

من سر بچه اولم این سونو رو ندادم

منظورم سونوی هفته 8 که برای ساک حاملگی

اگر بیمه ندارید ندارید برید بیمارستان رحیمی هزینه اش خیلی کمتره.البته من شخصا نرفتم که بگم کارش خوبه ...

بیمارستان رحیمی فقط سونو بیماران اورژانسی رو می گیره

2706