سلام 

من سمیرا 23سالمه شش ساله تو اقدامم تو این شش سال اصلا باردارنشدم 

اول رفتم پیش یه دکتر چکاپ شدم گفتن هیچ مشکلی نداری تا یکسال طبیعیه ....یکسال شد بازم باردار نشدم ...رفتم یه دکتر دیگه بهم قرص دادن بازم باردار نشدم ...گفتن شوهرت آز بده با هزار بدبختی شوهرم راضی به آز شد ...که خداروشکر سالم بود و هست ...وقتی دیدم با دارو نتیجه ای نداره یکسال بیخیال شدم دوباره بعد یکسال رفتم پیش یه دکتری که گفت عکس رنگی بگیر اولش ترسیدم چون میگفتن درد داره و فلان ....تا اینکه بالاخره عکس رنگی رو هم گرفتم تو مطب پیش یه متخصص 2سال پیش که خداروشکر لوله هامم سالم بود ...عکسمو برداشتمو رفتم بیمارستان نازایی تا نشون دکتر بدم که همونجا سونو داخلی شدم گفتن خودت سالمی شوهرت آز بده ...تا عکسمو برداشتم با سونو رفتم پیش یه دکتر دیگه گفت یکی از تخمدونات pcoهس یکیش خوبه ...لوله هاتم بازه ...شوهرتم که سالمه دوباره داروهای تکراری ....آمپولای تکراری ....بازم نشد که نشد حتی یه ماه بهم گفت امکان داره دوقلو باردار شی ولی نشد بهم گفت الان عالی هستی وقتی میگم عالی دیگه دز داروهاتو زیاد نمیکنم تا آزمایش شوهرمو بردم پیشش گفت باید داروهاتو زیاد کنم ....یهو شش تا امپول و کرد دوازده تا اخه قبلش گفته بود زیاد نمیکنم ....منم ترسیدم اصلا داروهاشو نگرفتم هزینشم 500تومن میشد گفتم مگه دیوونم 500بدم واسه امپول میرم آی یو آی میشم ....وقتی دیدم از این دکترم آبی گرم نمیشه بیخیال شدم بازم یکسال نرفتم دکتر ....تا دیگه اومدم پیش دکتر افلاطونیان بهترین دکتر تو یزد .....ایشونم میگن سالمی تنبلی نداری شوهرتم سالمه فقط به کمکی نیاز دارین ....دوبار آی یو آی شدم. متاسفانه منفی شده امشب پریود شدم سر موقع برا باردوم ای یو ای شده بودم که ......

فقط خسته شدم 

نمیدونم چرا حامله نمیشم 

کاش خدا به حرف من و امثال منم گوش میداد و یه نظری بهمون مینداخت 

آزمایش ژنتیکم دکترم گفت چون فامیل نیستین لازم نیس 

عکس رنگی انداختم ...سونو داخلی شدم ...آزمایش تیرویید و پرولاکتین و چند تا دیگه هم دادم ....شوهرمم آز داده سالمه ...

اگه آزمایش دیگه ای لازمه برم بدم بگید بهم. تو رو خدا ....اگه کار دیگه ای  که من نکردم بهم بگین ....خسته شدم ....خسته 

دردم اینه اصلا باردار نشدم نمیدونمم چراااااااااا

خدایا کرمتو شکر ولی یه نگاهی بمن و دوستانم بنداز 

ببخشید پر حرفی کردم دلم گرفته خیلیم گرفته ...اگر غلط املایی داشتم ببخشید با گوشی تایپ کردم 

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        

عزیزم نا امید نباش...خدا رو داری...من الان هشت ماهه قرص ضدبارداری میخورم بخاطر تنبلی دکتر گفت بعد قطعش لتروزول بخور من قطع کردم بخد داروهم خریدم اما نمیخوام تا سه ماه بخورم میخوام صبر کنم خدا کمکم کنه توکل میکنم بهش اگه جواب نداد قرص مصرف میکنم....بعدش عزیزم شاید بخاطر اینه که همش دکترتو عوض میکنی من خیلی هارو دیدم فقط پیش ی دکتر رفتن و سه سال دوسال بعد جواب گرفتن....دکترتو عوض نکن زیاد همون لحظه که جواب نمیده باید صبر کنی...

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

سلام راستش عزیزم من در حدی نیستم که بخوام نظر بدم اخه معلومه که خیلی سختی کشیدی چی بگم توکلت بخدا باشه و هیچوقت ناامید از رحمتش نشو شاید داره امتحانت میکنه،پس ایوب چه صبری داشته....زوجی رو میشناسم که بعد از۱۴ سال برای اولین بار پارسال بچه دار شدن و الحمدالله بچشون سالم وسرحاله .....توکلت به خدا باشه واسه امام حسین علیه السلام زیارت عاشورا نذر کن و با امید و اخلاص بخون انشالله که حاجت روا میشی عزیزم ...

واسه اونایی که منتظر مامان شدنن دعا میکنی؟؟حاجت رواشی   انشاالله   بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم دقیقا توشرایط تو هستم چنددقیقه پیش تایپیک زدم راجب به خانمایی که آی یو آی کردن بیاین کمکم. ..منم بدون هیچ دلیل خاصی باردارنمیشم کارم شده گریه های یواشکی کارم شده کفرگفتن وقهرکردن باخدا حتی باخودمم دعوا دارم اینو بدون که تنها نیستی که تنها نیستی خیلیها مثل من وتو هستن من خیلی از این واون مشورت گرفتم همه فقط میگن بیخیالی درسته نمیشه بی خیال بوداما دیگه چاره ای نیست من نذرکردم اگه مامان شدم اسم پسرمو امیررضا بذارم قراربه زودی آی یوآی بشم اگه نتیجه نگرفتم تصمیم گرفتم برم مشهدپابوس امام رضا چه دکتری بالاتراز نظر امام رضا

یک چیزهایی هیچ وقت عادی نمی شود بچه دار شدن مثل یک جادوست...مثل افسانه ای شیرین و عجیب وغریب که سخت می شود باورش کرد.آخرچطور می شود یک دفعه مادرشد.همین که نقطه ای تپنده را نشانت میدهندومیگویند این بچه شماست. همه چیز تغییرمی کند.دستت رامی گذاری روی شکم وحس میکنی ازهمین حالا بایدقوی ترباشی.بایدمحافظت کنی از این نقطه تپنده کوچک.بایدحامی اش باشی.همراهش باشی.شروع به تکان خوردن که می کندفکرمیکنی دیگرخودت نیستی.دیگرپاهایت روی زمین نیست.لذتی وجودت را میگیرد که با کمترچیزی قابل قیاس است.باگذشت هر روز و هرماه چقدر عاشق تری میشوی.چقدر قلبت برایش می تپد.  برای اویی که هیچ نمیدانی چه شکلی خواهد بود.چشم هایش  دهانش  انگشت هایش. ازهمین روزهاست که نگرانش می شوی.که چرا تکان نمی خورد.چرا نمی چرخد.چرا با لگدهایش نمی گوید من اینجام. بارداری مثل یک جور جادوست  جادویی که همه چیز راتغییر می دهد.جادویی که تورا تغییر می دهد ودیگر اسمت را برای همیشه عوض می کند.بعد از این کسی هست که تور را مادر صدا خواهد کرد ماااااااااااااااادر
2728

استارتر تو الان تجربه داری من یه سوال ازت بپرسم لطفا.

دکتر گفته روز سیزدهم پری برو سونو برا فولیکول.حالا جوابشو همون روز باید نشون دکتر بدم؟اخه دکترسه روز بعد روز کاریشه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

درسته بچه ها ...میدونم خیلیا مث من هستن ...میدونم سنم کمه و ....زودی ازدواج کردم اخرای 15سالگیم بود که عقد کردم و 17سالگیمم عروسی کردم ...ولی خب متاسفانه شوهرم همراهیم نمیکنه تا الانشم به زور و گریه و ... بوده ....با اینکه دکترا میگت سالمم...فکر میکنم مشکل از منه که بچه دار نشدیم ...خدایی سخته 

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        

شماها هم مشکلی ندارین ؟؟؟اصلا باردار نشدین ؟؟

استارتر تو الان تجربه داری من یه سوال ازت بپرسم لطفا. دکتر گفته روز سیزدهم پری برو سونو برا فولیکول ...

عزیزم اگه آی یو آی و اینا نداری اشکالی نداره سه روز بعدشم ببری نشون بدی 

عزیزم اگه آی یو آی و اینا نداری اشکالی نداره سه روز بعدشم ببری نشون بدی 

ایشالا ک ما هم ب زودی مامان میشیم منکه دیگه واقعاااا صبرم تموم شده

ب لطف خدا در تاریخ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم رقم میخوره
ایشالا ک ما هم ب زودی مامان میشیم منکه دیگه واقعاااا صبرم تموم شده

شما مگه چند وقته تو اقدامین ؟

عزیزم من جریانم فرق میکنه من سقط مکرر دارم

آهان ...انشاالله زودتری بارداری سالمی داشته باشین 

2706