2703
2553

سلام پسرم هفته پیش دچار مشکل تنفسی شد که بعد از اینکه بردیم بیمارستان تشخیص اسم دادن وبستری شد. و بعد چهار روز مرخص شد. دکتر برای کنترل روند بهبود ازمایش خون نوشته امشب میریم برای ازمایش خون. اولا دعا کنید بچه ام اذیت نشه دوما دعا کنید انشااله نتیجه ااش خوب باشه . انشااله فکر کنم ساعت ۱_۲ شب برمیگردیم خونه میام میخونم اینجا رو . و انشااله فردا شبنتیجه دکتر رو میگم براتون . فقط دعا کنید . واقعا خدا کمک کرد دکترش گفت سرماخوردگیه و دارو داد. به دلم افتاد بردم بیمارستان به اصرار خودم عکس گرفتن و درجا بستریش کردن تو چهار روز کلی انتی بیوتیک گرفت دعا کنید تموم بشه این کابوس 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

انشالله خوب ميشه نگران نباشيد منم بچه بودم آسم كودكان گرفتم يك هفته بسترى شدم بعدش ديگه بيمارى از بدنم ريشه كن شد خداروشكر

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم منم آسم دارم.نگران نباش.خدا خودش کمک میکنه.خداروشکر که چیز بدتری نبوده.براش هم دعا میکنیم انشالله بیای با خبرای خوب

یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

انشا الله با بهترین جواب خبر میدی 

منم ده تا دکتر عوض کردم  تمام مشکلات پسرمو خودم کشف کردم اونقد اصرار کردم که آقایون و خانمهای دکتر قبول کردن 

ریفلاکسش، و مهمتر از همه حساسیتش که اوایل تنها علامتش خس خس گاه به گاه سینه بود 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2714

اللهم صلی علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

عزیزم انشاالله که خوبه خوبه

دختر منم اسم داره چیز نگران کننده ای نیست سالی یکی دو بار بعد سرماخوردگی بهش حمله دست میده که با دارو و اسپری قابل کنترله الان تا میبینم یکم نفسش مشکل پیدا میکنه خودم داروهاشو میدم که به حمله نرسه

تا سن بلوغم خوب میشن

برو به امان خدا نگران نباش گلم

من برات صلوات میفرستم هرچند تا که بتونم

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

سلام رفتیم ازمایشگاه بیمارستان مفید. خدا پدر و مادر خونگیر رو بیامرزه. پسرم حتی اخ نگفت خیلی زن خوبی بود با بازی و قصه کارشو کرد. انشااله فردا جوابش خوب باشه

دخترم خیلی آب میپره تو گلوش از زمان بدو تولدش هم همیشه قطره آد میپرید تو گلوش

پسرم نوزادی رفلاکس داشت و هروقت سرما میخورد سرفه هاش تا یکماه میموند

2706