2726
ارسو جان هوا چطوره اون‌طرفا؟

صااافه صافه الان😢 عصن شبیه زمستون نیس

دیروز اسپیلت روشن کردیم از گرما😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باز خوب همون بارون دیدید خراسان جنوبی که خشک خشک امسال فقط سرما شدید داره

اینجا هم خیلی سوز داره . ارتفاعات برفه سوز و سرماش مال ماس

2728
واقعا😮😮😮دلم میخواد آخر هفته بیایم شمال میترسم سرد باشه چون بجه دارم🤔🤔

نمدونم فعلا هوا بهاریه . ینی نسبت ب زمستونای هر سال امسال واقعا گرمه ..هواشناسی چک کن افتابی بود بیاین

اینجا هم خیلی سوز داره . ارتفاعات برفه سوز و سرماش مال ماس

اره صد در صد شهرها شما سرد تر خدا کنه لااقل یک بارون خوب بیاد 

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

وای استارتر خوب شد گفتی تازه رفتم پرده ها رو زدم کنار و دیدم.ممنونم که تاپیک زدی وگرنه دیدن برف رو از دست میدادم☺خدایا شکرت.خدایا همه جا برف و بارون ببیاره.خدا کنه اینجا زیاد بیاد جمع بشه یکم.

شازده کوچولو پرسید تو سواد داری؟ روباه گفت سواد ماله آدم هاست من شعور دارم

اخ جون هميشه اصفهان برف بياد اگه ابراش قوي باشن ب شيراز هم فرداش ميرسه😄 خداكنه ك بياد اينجا خيلي باد مياد ايشالا ك برف زا باشن

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
وای استارتر خوب شد گفتی تازه رفتم پرده ها رو زدم کنار و دیدم.ممنونم که تاپیک زدی وگرنه دیدن برف رو ا ...

😂😂 انقد تو ني ني سايت هستي از برف غافلي

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
😂😂 انقد تو ني ني سايت هستي از برف غافلي

نه تو خونه تنهام میترسم پرده ها رو میکشم و درا رو قفل میکنم.آخه قبلا دزد اومده خونمون الان دیگه میترسم 

شازده کوچولو پرسید تو سواد داری؟ روباه گفت سواد ماله آدم هاست من شعور دارم
2706