2733
2734
من میخواستم جاهای خالی ابروهامو کاشت انجام بدم چه جالب ، تتلگرام ندارم ولی چیکار کنم قیمت بدونم ؟
اگر دیدی بچه ات گریه می کنه، وقت خودت رابرای ساکت کردنش تلف نکن،.. به کبوتری یا تکه ابری درآسمان اشاره کن، تابه آن بنگرد.. چون فیزیولوژی انسان برای گریه، نگاه به پایین کردن هست.

سلام برادرم پیش دکتر کاظمی و‌خانم حسینی رفت تو بیمارستان امید،  بی نظیر شده.  لینک پستی که عکس داداشم و گذاشتن تو پیجشون میزارم برید ببینید باور نکردنی خوب شده. خیلی با وجدانن

https://www.instagram.com/p/B-y6P2MD17q/?igshid=1pi5dbzoqc27j

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میخواستم جاهای خالی ابروهامو کاشت انجام بدم چه جالب ، تتلگرام ندارم ولی چیکار کنم قیمت بدونم ...

من خودم حدودا ۹ماه پیش کاشت انجام دادم توی کلینیک رنسانس قشنگ یه ابروی طبیعی بهم تحویل دادن چون میخاستم دخترونه وپهن باشه واقعا همونطور که میخاستم واسم درست کردن هزینشم ۹ تومن بیشترنشدوااقعا کارخوب به ادم تحویل میدن مثل خیلی از دوستانم که میگن ابرومون مسواکی شده نشد خداروشکر چون طبیعی بودنش واسم خیلی مهم بود 

2728
من میخواستم جاهای خالی ابروهامو کاشت انجام بدم چه جالب ، تتلگرام ندارم ولی چیکار کنم قیمت بدونم ...

من ابروهای خودمو خواهرمو تورنسانس کاشت کردم اتفاقا مال منم کم پشت بود ی جاهاییشم واقعا نداشت هزینشو الان نمیدونم ولی خیلی نشدنسبت به کاری که تحویلم دادن حالا میتونی تو گوگل سرچ کنی اسم رنسانس رو هزینه هاشون رو بهت میگن مشاورشونم رایگانه

2738