2733
2734

بعد از دو سال اقدام و انجام تمام آزمايش ها كه سالمم باردار نشدم چند ماه پيش رفتم دكتر با اينكه سونوم سالم بود دكتر گفت يه كم تنبلي داري دوفاستون و متفورمين و يدو فوليك داد اما بازم حامله نشدم فقط پريودم ٣روز عقب افتاد 

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم چه کار میتونی بکنی جز توکل بر خدا،همدرديم

من خيلي خسته شدم همش عصبي ام و حرص ميخورم به شدت تو زندگيم مشكل داشتم مالي نه با خانواده همسرم و با همسرم بارداريم هم اضافه شده داغونم😭😭😭

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه
سلام. منم ۲ ساله که باردار نشدم ولی علتش اینه که تخمدانم پلی کیستیکه

اما من سونوم سالم بود المي دوفاستون و متفورمين داد همسرمم آزمايش نداده

2738
کسایی که مشکل خاصی ندارن ولی باردار نمیشن یا باید آمپول هاش سی جی بزنن یا دکتر میفرسته برای آی یو آی

همسرم قبول نميكنه از بس روحيه ام و خودش حساسه ميگه خدا بخواد ميده

تنبلی رو رفع کن،ناامیدم نباش،به خودتم برس،قرار نیست بچه نباشه دنیا خراب بشه،شاید اگه خدابهت داد،بعد این همه اصرار خدای نکرده سالم نبود،زن دایی شوهرم بعد ۱۰سال ۳قلو ,باردارشد،۱پسر ۲دختر ناز 

اصلا من به جهنم*ولی این بارون نم نم*دلش میگیره مارو*توی این کوچه نبینه
من خيلي خسته شدم همش عصبي ام و حرص ميخورم به شدت تو زندگيم مشكل داشتم مالي نه با خانواده همسرم و با ...

اینها همه امتحان خداست ،با حرص خوردن که درست نمیشه ،پیامبر خدا هم که حضرت زکریا باشه به همین شکل امتحان شده حتي به نوعی سخت ترش،هر کس یه جور مورد امتحان قرار میگیره،اگر به صلاح باشه خودش عطا میکنه

توصیه م بهت اینه که حتما پیش دکتری برو که تخصصش نازایی هم باشه. تو برد و مهرشون نوشته که متخصص نازای ...

اره برا نازايي بود رفتم حالا اين ماه داروهام تموم ميشه اگه حامله نشدم دكترمو عوض ميكنم

2706