2737
2739

دخترم 18 ماه شه و فوق العاده کم وزن و بد غذا،  امروز وا سش ناهار آوردم ولی هر کار میکردم نمی خورد و همش فقط میگفت شیر شیر ( منظور شیر خودم ) ، منم عصبی شدم و سرش داد زدم و گفتم از صبح تا الان همش داری شیر میخوری بیا غذا بخور دیگه، که یه دفعه دخترم با یک جیغ بلند شروع کردبه گریه کردن اونم چه گریه ای... منم هم دلم واسش سوخت هم اعصابم از دست خودم خورد بود که چرا سرش داد کشیدم و هم از دست اون که چرا غذا نمیخوره ، خلاصه منم شروع کردم باهاش گریه کردن... که یک دفعه ای دیدم دخترم از جاش بلند شد و بدو بدو  رفت یه دستمال آورد و کشید رو گونه هام مثلا داره اشکامو پاک میکنه و گفت (مامانی نه گیه، دوس ) یعنی مامان گریه نکن، دوست دارم. اون لحظه خیلی دلم واسش سوخت و همش دارم خودمو سرزنش میکنم که چقدر مادر بدی هستم که با یک دختر به این مهربونی دعوا کردم 😢😭

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !

اي جانم چه مهربونه 😍

بنظر من اول از همه دخترت رو از شير بگير تا اشتهاش زياد بشه 

بعد هم صبحها حتما بهش ويتامين بده

و هرگز هم به بچه اصرار نكن براي خوردن 

گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزمی 

چقدر خووش قلب و مهربون 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

خیلی بدی چرا دعواش کردی 

😡

اشکالی نداره دیگه تکرار نکن طفلکی چقدرم مهربونه ❤❤❤

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
2738
اي جانم چه مهربونه 😍 بنظر من اول از همه دخترت رو از شير بگير تا اشتهاش زياد بشه  بعد هم صبحه ...

زود نیست واسه از شیر گرفتن؟ همش فقط شیر خودمو میخوره، چند شب پیش دکتر غدد بردمش ولی اون گفت تا پایان دو سال حتما بهش شیر بده

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
خب عزیزم چ کاریه از شیر بگیرش طفلکو شیر تو الان دیگه هیچ ماده مغذی نداره

اگه مثل دختر من باشه هوا میخوره

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706