2726

داشتم تی وی میدیدم قرعه کشی بود

واااای هر موقعه قرعه کشی میشه یاد اون روز کزایی میوفتم  من بچه بودمو کم سواد..(سواد نداشتم اصن)...یه عددو هی میخوند هی صاحبش پیدا نمیشد یه کاغذم دست من ...منم ک نمیتونستم بخونم ...همش احساس میکنم اون من بودم...جایزشم ماشین بووود:((

شمام بگید ک من اروم بگیرم بفهمم تنها نییستمممم:((((

کاش کفتر بودم میRiدم به بعضیاتون :/  

دوز بد شانسی من به حدیه که یه بار تو خواب یه ادم مهم پارتیم شد بعد به دو دیقه نکشید طرف فوت کرد 😭😭

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

من خوش شانسم

خدایاخودت میدونی من ادم بی حوصله ای هستم واصلاطاقت ندارم پس لطفا زودی یه نی نی بذارتودلم  لطفا تپلی هم باشه لپاشو بکشم😍😍😍 مرسی خداجون میدونم که میشنوی ومستجاب میکنی😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم کلا تو صندوق های خونگی اسمم آخر میشه

صبح میشه این شب. باز میشه این در... گاهی اوقات اتفاقی تو زندگیت میوفته که زندگیت رو دو قسمت میکنه. قبل اون اتفاق،بعد اون اتفاق . خدایا تنها امیدمی

داداش من یه قرعه کشی شرکت کرده بود ۵سااال ۳نفر 

۳تاشم موند اخرین نفر

یعنی قبل ۵ سال میتونس با اون‌پول یه ۲۰۶ نو بخره الان به اون پول پرایدم‌نمیدن😐

خیلی سهمگین بود

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...

اینم هیچ وقت یادم نمیره...

مسابقه تاتر شرکت کرده بودم قبل از اعلام جوایز یکی از داورا اومد گف تبریک میگم عالی بودیو فلانو بمان گف حایزه ویژه بردی منم خر ذوق...

حالا هر جی نشستیم اعلام کنه منو مگه میکرد!؟

اخرش منو اون داوره هنگ کردیم من گریم گرف خورد تو ذوقم رفتم پیش اون مجریه صحفشو ورق زد اسم من تنها اسم پشت صحفه بود

از اون روز هیچ وقت ادم سابق نشدم 

منم کلا تو صندوق های خونگی اسمم آخر میشه

برعکس من همین ماه یه قرعه کشی اسم نوشتم خیلی هم پول لازم بودم. دقیقا نفر اول اسمم در اومد. انقده حال داد

خداوندا عاجزم از شکر نعمت هایت...الحمدلله رب العالمین... 😘😍
دوز بد شانسی من به حدیه که یه بار تو خواب یه ادم مهم پارتیم شد بعد به دو دیقه نکشید طرف فوت کرد 😭😭

تو منی یا من توعم!؟

برعکس من همین ماه یه قرعه کشی اسم نوشتم خیلی هم پول لازم بودم. دقیقا نفر اول اسمم در اومد. انقده حال ...

واااای خوش بحالت

2706