2733
2734
عنوان

کیا تو بارداری حلقه پساری گذاشتن؟

26117 بازدید | 61 پست

خانما کسی بوده تو بارداری حلقه پساری گذاشته باشه برای جلوگیری از سقط یا زایمان زودرس؟نی نی تون به دنیا اومده؟مشکلی نداشتین؟

منظورت سركلاژه؟

نه تو سرکلاژ میدوزن ولی تو این یه حلقه به دهانه رحم میزنن

من از عهد آدم تورا دوست دارم❤ار آغاز عالم تورا دوست دارم❤چه شبها من و آسمان تا دم صبح❤سرودیم نم نم تو را دوست دارم❤نه خطی!نه خالی!نه خواب و خیالی❤من ای حس مبهم تو را دوست دارم💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه تو سرکلاژ میدوزن ولی تو این یه حلقه به دهانه رحم میزنن

نميدونم والا نشنيدم اگه اين طب سنتيا ميگن بيخيال شو بدتر عفونت نكنه

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.
2728
نميدونم والا نشنيدم اگه اين طب سنتيا ميگن بيخيال شو بدتر عفونت نكنه

نه طب سنتی نیست یه جور حلقه است که مانند کیسه دهانه رحم رو میبنده و از سقط جلوگیری میکنه

من از عهد آدم تورا دوست دارم❤ار آغاز عالم تورا دوست دارم❤چه شبها من و آسمان تا دم صبح❤سرودیم نم نم تو را دوست دارم❤نه خطی!نه خالی!نه خواب و خیالی❤من ای حس مبهم تو را دوست دارم💖💖💖

تو نت سورها حزاب  واسه سقط نشدن كفته شده

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
2738
تو نت سورها حزاب  واسه سقط نشدن كفته شده

حلقه پساری برای درمان افتادگی و بی اختیاری هم هستش

حلقه پساری برای درمان افتادگی و بی اختیاری هم هستش

وا ميدونم اونو كفتم برااستارتر

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
وا ميدونم اونو كفتم برااستارتر

بله!😘❤❤

بله!😘❤❤

جي بله متوجه نميشوم

جي بله متوجه نميشوم

گفتم بله که یعنی متوجه ام پستتون برای استارتر بوده معذزت میخوام 💖💖💖💖

نی نیم همش حرکات و ضربه هاش پایینه انگار میخواد بپره بیرون،خیلی نگرانم

سلام عزیزم من هفته 22 هستم دکتر بهم گفت باید پساری بذارم واقعا نمیدونم چیکار کنم؟

شما بعد پساری استراحت مطلق شدی؟ 

یا حسین(ع)❤️❤️❤️
2706