2726
عنوان

الان خونه رنگ کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15238 بازدید | 46 پست
زودم خشک میشه کار باهاشم راحته

یه کم توضیح بده برام خیلی مهمه درو دیوارمون موج زیاد داره این رنگو استفاده کنم بد نمیشه؟بعد چه مارکی خوبه؟مثلا رنگ روغن مارک سحر خوبه.آیا رنگ اکریلیک هم داره این مارک؟

قشنگ ک میشه بله تو اینستا نگاه کنی aidalolida خودش رنگ کرده کامل یکدست دیده میشه

بعد از 7 سال میخوام رنگ کنم دیگه معلوم نیست که بشه باز رنگ کرد برا همین نمیخوام رنگش یکبار مصرف باشه و یا زیبایی نداشته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه کم توضیح بده برام خیلی مهمه درو دیوارمون موج زیاد داره این رنگو استفاده کنم بد نمیشه؟بعد چه مارکی ...

عزیزم من زیاد وارد نیسم ولی خب برای هر رنگی باید  زیر کار صاف و یکدست باشه

میتونی از رنگ فروشیا از چن تاشون مشورت بگیری

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

من بیشتر رنگ روغنو تمایل دارم ولی مشکل اینجاست که الان هوا سرده دیر خشک میشه از اونور تا یک هفته شاید بوش از خونه نره چون واقعا اذیت کنندس منم که نمیتونم برم خونه ی بابام بمونم زیاد دل خوشی ازشون ندارم برم اونجا باید تبکه هم بشنوم.پس یعنی همین رنگی که شما میگیدو بزنم؟

2728
توروخدا یه کم توضیح بده دست به دیوارشون زدی؟مثلا اون براقیت رنگ روغنو داره؟

نه به اون خوبی نیست ولی دستمال نم دار بکشی پاک میشه

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما باشی بین رنگ روغن و رنگ اکریلیک کدومو انتخاب میکنی؟

خب بستگی داره به اینکه چقدر میخواین خرج کنید ولی با رنگکار حتما مشورت کنید

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توروخدا یه کم توضیح بده دست به دیوارشون زدی؟مثلا اون براقیت رنگ روغنو داره؟

نه نداره قابل پاک کردنم نیست ولی شما که مستاجری دائم که نمیخای باشه تا یکسالم تمیز میمونه خونه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
خونه ی خودمون نیست

عزیز دلم مگه میخواین رنگ روغن بکنین ؟ رنگ روغن هم گرون تر میشه و هم خیلی بو داره اذیت میشین 

یه رنگ پلاستیک بزنین که انچنان  اصلا بویی نداره ما با اینکه خودمون تو خونه بودیم خونمون رنگ پلاستیک کردیم فقط دو سه روز معطلی داشتیم البته متراژ خونمون بالا بود

شما باشی بین رنگ روغن و رنگ اکریلیک کدومو انتخاب میکنی؟

خونه اجاره ای هستین ؟ برای خونه اجاره ای نمی ارزه اینقدر خرج کنین فوقش باید بلند بشی 

بخدا رنگ پلاستیک بکنین حتی اگه پشه هم روی دیوار بکشین خونش پخش بشه با یه اب پاش سریع عین روز اول میشه بدون هیچ لکی !!!

رنگ اکریلیک گرون در میاداا کامپیوتری هستش و خب جدیدتره  رنگ روغن دردسر داره باید هی زد منتظر شد خشک بشه و بوی زیادی داره

خونه ی خودمون نیست

یک رنگایی هست قابل شستشو این دیوارو میزنی بری سر دیوار بعدی خشک شده

رنگ پلاستیک نیستا مثل روغنی میشه ولی بی بو 

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706