2703
2553
عنوان

چندروزه حس میکنم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 89 پست
بی بهونه یهو گرفته میشه مثل الان بنظرت چیز خاصیه ک بی بی چک خاستم .پسرمو دوستدارم ولی اونم میزنه فحش ...

پیش مشاور و اینام نمیاد نه؟

ن والا خب بی بی چک بزنی مثلا اشکالش چیه

هر چه در فهمِ تو آید ، آن بُوَد  مفهومِ تو....      وزن اولیه : ۶۵  وزن کنونی:۵۸/۱۵۰  وزن ایده آل:۵۶   ترتیب کاهش وزن هفته اول ۶۴ هفته دوم ۶۳ هفته سوم ۶۲ هفته چهارم ۶۱ هفته پنجم ۶۰ هفته ششم ۵۹/۵ هفته هفتم ۵۹ هفته هشتم ۵۸/۱۵۰ ده روز بعد ۵۷/۵۵۰ هفته دهم  ۵۶/۳۵۰ هفته یازدهم بعد از سفر۵۵/۹۵۰ هفته دوازدهم ۵۵/۵۰۰ 
بچه 15 ماهه رو میزنههههههه؟

اره قبلا هم تاپیک زدم درموردش بچم اینقد شیرینیه ناز حرف میزنه 

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پیش مشاور و اینام نمیاد نه؟ ن والا خب بی بی چک بزنی مثلا اشکالش چیه

نمیدونم لابد خود روانیش بهتر میدونه .نه اصلا نمیاد

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  
اره قبلا هم تاپیک زدم درموردش بچم اینقد شیرینیه ناز حرف میزنه 

الهی بگردم

دسش بشکنه

هر چه در فهمِ تو آید ، آن بُوَد  مفهومِ تو....      وزن اولیه : ۶۵  وزن کنونی:۵۸/۱۵۰  وزن ایده آل:۵۶   ترتیب کاهش وزن هفته اول ۶۴ هفته دوم ۶۳ هفته سوم ۶۲ هفته چهارم ۶۱ هفته پنجم ۶۰ هفته ششم ۵۹/۵ هفته هفتم ۵۹ هفته هشتم ۵۸/۱۵۰ ده روز بعد ۵۷/۵۵۰ هفته دهم  ۵۶/۳۵۰ هفته یازدهم بعد از سفر۵۵/۹۵۰ هفته دوازدهم ۵۵/۵۰۰ 
2456
2714

ببین منم همسرم 7 سال ازم بزرگه

وقتی میگه جلوگیری نکن میگم باشه وقتی منطق نداره مراقب خودت باش 

برو زیر نظر دکتر قرص یا اگه بهت نساخت امپول بزن اینجوری بهتره 

من که مندام حرفی بزنه میگه باشه اما کارخودمو میکنم 

با این روحه و اخلاقای خاصش حتما برو 

بی خودیم بهش نگو بخر 

خودت برو بخر 

وقتی اینقدر بی منطقه 

خدا جونم خودت درستش کن
تا حلا سعی کردی محبتشو ب خودت جذب کنی؟

اره خیلی زیاد تو بدترین شرایطا کنارش بودم هروقت گف ندارم دودستی طلاهامو دادم تا شرمنده نشه

ببین منم همسرم 7 سال ازم بزرگه وقتی میگه جلوگیری نکن میگم باشه وقتی منطق نداره مراقب خودت باش  ...

چیکار کنم تو یه شهر غریبم اجازه ی بیرون رفتن اصلا ندارم اگه بفهمه بیچارم میکنه ن دکتر میزاره برم ن چیزی

خب؟

خب نداره اینکه اون نمیفهمه یادش میره فک میکنه وظیفمه از دستش افسردگی گرفتم قرص مصرف میکنم

2706