2726
عنوان

وقتی مجردی حق تنها بیرون رفتن نداری!

| مشاهده متن کامل بحث + 5657 بازدید | 160 پست
اتفاقا سه چهارتا دختر تو خونه باشه خوبه. همه هوای همو دارن حال میده😆 منه بیچاره گیر کرده بودم لای ...

وای نگو....من چند تا از دوستام خونه های پردختر بودن، افتضاح بود اخلاقاشون! (دور از جون جمع، دور از جون شماهایی که پرخواهرید و ماهید!!!)
دختراشون همیشه آماده جنگ جهانی سوم رو راه انداختن بودن!
پسراشون هم اخلاقاشون دخترونه و نازک نارنجی و حسود و ....بودن!
دور از جون جمع البته، دوستای من اون مدلی بودن!😅

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**
حالا اونجوریم نبود مشکلی نیست.ولی برگه انتخاب واحدتو چک نکنه دیگه😁 پدر در قید حیاته؟

از پدر چیزی نگو بارها خواستم زندگی مادرمو بنویسم خیانتش بس نبود الانم ول کرده رفته ی جا برا خودش کارمیکنه هیچ خرجی ب ما نمیده

باورت میشه پول دانشگامو داداشم داده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای بیچاره عاقا ارژنگ😂 ۴ تا بادیگارد داشتیا😂😂خدا حفظشون کنه برت😍❤

هزار جور راه در رو داشتم من خلاق بودم کلا😂 

گفتم که. کسی که گیر میده به آدم دوست داره دروغ بشنوه دیگه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2728
وای نگو....من چند تا از دوستام خونه های پردختر بودن، افتضاح بود اخلاقاشون! (دور از جون جمع، دور از ج ...

پسرایی که با چند تا خواهر بزرگ میشن خیلی لوس و ننرن😂 ولی دخترایی که آبجی ندارن با چند تا داداش بزرگ میشن خیلی باحال و پاین چند تا دوست اینجوری داشتم ...چون با پسرا بزرگ شدن خیلی با جنبن😂😂

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 
وای نگو....من چند تا از دوستام خونه های پردختر بودن، افتضاح بود اخلاقاشون! (دور از جون جمع، دور از ج ...

نه دیگه دختر بدون پسر 😆

زندان پدری؟من بابام ماهه ماه انگاری با بابام دوستیم ن پدر فرزند  ولی شوهرم اولش گفت من قیصر ن ...

خدا پدرت رو برات نگه داره.
به پدرت بگو بیشتر با همسرت رفت و آمد کنه کمال همنشین روش اثر بذاره و نرم تر شه انشالا.

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**
والا مجردا بيشتر كيف ميكنن تا متاهلا من دوستم مجرده هرروز بيرونه 

اهل تبریزی

دختری هستم که فقط رنگ لبم کافیست تا مردانگی ات را به تباهی بکشاند ، با این اوصاف ضعیفه منم یا تو؟؟!
پسرایی که با چند تا خواهر بزرگ میشن خیلی لوس و ننرن😂 ولی دخترایی که آبجی ندارن با چند تا داداش بزرگ ...

منو میگی؟😀😀

خدا پدرت رو برات نگه داره. به پدرت بگو بیشتر با همسرت رفت و آمد کنه کمال همنشین روش اثر بذاره و نرم ...

آخه اونا تبریزن ما تهران🤕🤕🤕

فرانسه بمیرد زیبایی میمیرد/آلمان بمیرد قدرت میمیرد/بریتانیا بمیرد سیاست میمیرد/ایران بمیرد تمدّن میمیرد/وعرب بمیرد خیانت میمیرد🙇
نه دیگه دختر بدون پسر 😆

همون دختر بدون پسرا خونه شون میدون جنگ بود ! 😆😆

از پدر چیزی نگو بارها خواستم زندگی مادرمو بنویسم خیانتش بس نبود الانم ول کرده رفته ی جا برا خودش کار ...

ناراحت شدم عزیزم😔

از پدر چیزی نگو بارها خواستم زندگی مادرمو بنویسم خیانتش بس نبود الانم ول کرده رفته ی جا برا خودش کار ...

قربونت برم دلم شکست...
ولی حتمااااا دنبال کار باش.
برادر جوونت هم گناه داره جور پدر رو بکشه...
به خاطر اون هم شده سعی کن دستت تو جیب خودت بره...
و مطمان باش در آینده هم از پس خودت برمیای هم به مادر و برادرت کمک می کنی.

2706