2726
عنوان

وقتی مجردی حق تنها بیرون رفتن نداری!

| مشاهده متن کامل بحث + 5657 بازدید | 160 پست
عزیزم من نمی خوام خدای نکرده چیزی بگم کسی ناراحت شه ولی اصلا تصورش رو هم نمی کنم چطور یه مرد امروزی ...

من که مجردم ولی آخه خیلی خانومها اینجا تاپیک میزنن که قبلا چک کردن اما بعد ازدواج طرف یهو تغییر کرده خوب چی کار کنه قانون هم که با مردهاست حقوق صمن عقدم بگیری بازم خونشو تو شیشه میکنه یا ساکت شه یا بره طلاق بگیره برگرده دوباره توی زندان پدری

پیش خودشون میگن اون از بابا این از شوهر آسمون برای ما کلا همین رنگیه انگار

کاش آدم هاے خوب را هم می شد قلمه زد و تکثیر کرد هر بهار...🍀🍀🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آره همون دیگه...کاش داشتم گیر میداد بم میزدم دهنش😂 کلا فقط دوس دارم بزنم تو دهن 😂 

اتفاقا سه چهارتا دختر تو خونه باشه خوبه. همه هوای همو دارن حال میده😆

منه بیچاره گیر کرده بودم لای چهارتا گرگ😂 بد نبودن ولی پایه هم نبودن آدم راحت باشه.آخریه عالی بود فقط😊

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
عزیزم به تورت نخورده انشالله هم نمیخوره  بعد میفهمی چرا  البته هرروز خودش میبره ولی نمیز ...

عزیزززززم.

قبل از ازدواج این وجهش رو رو نکرده بود؟ یعنی هیچ موردی پیش نیومد متوجه بشی؟ البته انقدر هم بدیهیه که آدم یه ذهنش نمی رسه مثلا از طرف بپرسه (تو با حقوق انسانی من که مشکلی نداری؟) خب حق دارید متوجه نشده باشید.
امیدوارم به زودی زود اوضاع تغییر کنه و همونی بشه که شما می خواید.

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**
چه شباهتی داشتن خانوادتون با خانواده من یعنی طرز فکر این خانواده ها تو حلق طالبان خوبه همسرتون بعد ...

دقیقا منم با دست خودمو انداختم تو چاه 

عزیزم زیادم خوش به حالم نیست

انشاالله یه بخت خوب نصیبت شه😚😚😚

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
من که مجردم ولی آخه خیلی خانومها اینجا تاپیک میزنن که قبلا چک کردن اما بعد ازدواج طرف یهو تغییر کرده ...

زندان پدری؟من بابام ماهه ماه

انگاری با بابام دوستیم ن پدر فرزند 

ولی شوهرم اولش گفت من قیصر نیستم یه زره حساسم

به نظر خودش هم زیاد غیرتی نیس😐😐😐و عادیه رفتازش😑😑

فرانسه بمیرد زیبایی میمیرد/آلمان بمیرد قدرت میمیرد/بریتانیا بمیرد سیاست میمیرد/ایران بمیرد تمدّن میمیرد/وعرب بمیرد خیانت میمیرد🙇

ربطی به متاهلی یا مجردی نداره.ربط به شخصیت خودت داره.ادم چیزی که میخادو باید پاش وایسه واسش بجنگه.حالا شمام که چیز غیراخلاقی نمیخای.میخای بری بیرون یه هوایی بخوری.خواستتو مطرح کن احتمالادادو قال راه میندازن.تو پافشاری کن و منطقی بگو من زندانی نیستم که.میخام یه هوا بخورم چیز عجیبی نمیخام.اگه باز دعوا کردن باز پافشاری کن.تهش اینه کتک میخوری؟! یه بار کتک بخوری بهتر از اینه که یه عمر عین یه زندانی بات رفتار بشه.

عزیزززززم. قبل از ازدواج این وجهش رو رو نکرده بود؟ یعنی هیچ موردی پیش نیومد متوجه بشی؟ البته انقدر ...

مت ازدواجمون سنتی بود 

دوران عقد دیرم ولی اشتباه کردم عروسی گرفتم

فرانسه بمیرد زیبایی میمیرد/آلمان بمیرد قدرت میمیرد/بریتانیا بمیرد سیاست میمیرد/ایران بمیرد تمدّن میمیرد/وعرب بمیرد خیانت میمیرد🙇
نه داداش من اینطوری نیست😁

حالا اونجوریم نبود مشکلی نیست.ولی برگه انتخاب واحدتو چک نکنه دیگه😁

پدر در قید حیاته؟

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
زندان پدری؟من بابام ماهه ماه انگاری با بابام دوستیم ن پدر فرزند  ولی شوهرم اولش گفت من قیصر ن ...

نظرات شما را خوندم که مجردی آزاد بودید

زندان پدری منظورم به خانومهایی بود که مجردی شون هم محدود و زندانی بودن

کاش آدم هاے خوب را هم می شد قلمه زد و تکثیر کرد هر بهار...🍀🍀🍀
اتفاقا سه چهارتا دختر تو خونه باشه خوبه. همه هوای همو دارن حال میده😆 منه بیچاره گیر کرده بودم لای ...

وای بیچاره عاقا ارژنگ😂 ۴ تا بادیگارد داشتیا😂😂خدا حفظشون کنه برت😍❤

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 
2706