2737
2734
عنوان

وقتی مجردی حق تنها بیرون رفتن نداری!

| مشاهده متن کامل بحث + 5657 بازدید | 160 پست
این چه شوهریه من که تو کتم نمیره

عزیزم شوهر سابقت آزادی میداده  بهت 

فکر نکن همه شوهرا اونجورین

الان اکثرا مردا فوبیا بیرون رفتن زناشون رو دارن😠😠😠😠

فرانسه بمیرد زیبایی میمیرد/آلمان بمیرد قدرت میمیرد/بریتانیا بمیرد سیاست میمیرد/ایران بمیرد تمدّن میمیرد/وعرب بمیرد خیانت میمیرد🙇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جانت سلامت منم میخوام طلاق بگیرم ..چجوری باهاش کنار بیام که یاده گذشته ها نکنم یعنی به کل فراموشش ک ...

عزیزم من که اصلا حالم خوش نیست بعد طلاق فقط دانشگاه رفتن بدست اومده بقیه چیزها ازبین رفته همسرمم نتونستم فراموش کنم تا به الان که ۶ماهه

ولی سعی کن ساعت کلاساتو بهشون نگی اصلااااااا.... یا مثلا حدودی بگو.....اگه تا ۵ کلاس داری بگو تا ۶ و هفت کلاس دارم دیگه....مدرسه که نیست زنگو بزنن تعطیل کنن... استاد مشخص نیست تا کی نگه داره نگران نباشید.....

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 
2731

مادر منم همینطور بود انقدر گیر میداد😑بعد میگفت من جای تو باشم ازدواج نمیکنم فقط خوش میگدرونم😁😁بعد میگفت خونه فلانی نرو اون داداش داره اون موهاش رنگ اون گوه اون عن فقط ما خوبیم😑✋

منم ازدواج کردم

فقطم همسرم چون روشنفکر بود ازدواج کردم باهاش

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
بخدا من فانتزیم بود طلاق بگیرم‌ خونه مجردی بگیرم رااااحت تو باز برگشتی خونه بابات😯

😁😁😁😁منم مثل توام 

فرانسه بمیرد زیبایی میمیرد/آلمان بمیرد قدرت میمیرد/بریتانیا بمیرد سیاست میمیرد/ایران بمیرد تمدّن میمیرد/وعرب بمیرد خیانت میمیرد🙇
😅مگه میشه داداشم برگه انتخاب واحدمو نبینه😐

آخی چققققققدم پیگیره بنده خدا😉😉

از بس جامعه داغون شده

من خودم شاغل بودم قبلا

مردای فاسد و چشم ناپاک و متلک و حرف و حدیث و....

یعنننننی افتضاحه بیرون😧😧

2738
مادر منم همینطور بود انقدر گیر میداد😑بعد میگفت من جای تو باشم ازدواج نمیکنم فقط خوش میگدرونم😁😁بعد ...

خوشبحالت ک روشنفکره

این چه شوهریه من که تو کتم نمیره

والا من هم نمی خوام چیزی بگم به کسی بربخوره ولی تعجب می کنم و بیشتر از اون دلم میگیره!

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**
خوشبحالت ک روشنفکره

البته بیشترش قبل ازد عدا بود😑

فقط به بیرون رفتنم کاری نداره😐اونم جراتشو نداره 

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
2706