2733
2734
عنوان

وقتی مجردی حق تنها بیرون رفتن نداری!

| مشاهده متن کامل بحث + 5657 بازدید | 160 پست

با دخترا فامیل برو بیرون

کسایی که خانوادت بهشون اعتماد دارن.

منم خودم تنها بیرون نمیرم،ولی با دخترا فامیل و دوستام مشکلی ندارن خانوادم.

شوهرم وقتی میاد یه جور دیگه ناز میکنه😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تنهایی نمیزارن بیرون برم ، تا حدی که واسه بیرون رفتن وابسته خانواده م شدم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2728

تازه جداشدی؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

مگه مجبوری ساعت دقیق کلاساتو بگی که بدونن کی میری کی میای. کلاست که تموم شد یه ساعت با دوستت برو بیرون بعد بیا خونه.

اینجور رفتار خانواده چیزی جز شنیدن دروغ دنبالش نیست

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2738
من خودم حوصله ندارم جدیدا برم بیرون ....ولی کاری ندارن اگه بخوام برم میرم...فقط میگم فردا دارم میرم ...

تو ک خوبی.  خانوادهی من منو بزور از خونه میندازن بیرون میگن دو دقه برو بیرون هم ما از دستت راحت شیم هم ی هوایی ب کلت بخوره

من طلاق گرفتم بله حداقل اجازه بیرون رفتن به تنهایی رو داشتم منظورم عشق وحال نبود

نطلقه باشی دور از جون جذام که نداری...ایشون حق نداره شما رو محدود کنه...میخوای یه هوا بخوری کار بدی که نمیتواد انجام بدی...

برو باشگاهی چیزی

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج
2706