2703
2553
عنوان

وقتی مجردی حق تنها بیرون رفتن نداری!

5653 بازدید | 160 پست

من به جز دانشگاه هیچ جا نمیتونم تنهایی برم

دوتا رفیق دارم که سرشون شلوغه دو سال ی بار به زور بامن بیرون میرن

واسه بیرون رفتن باید کلی التماس داداشم کنم تو محل قدم بزنیم اونم یا میکه اره یا نه!

متنفرم از مجردی؛؛😡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

سلام عزیزم.

یه وقت این چیزا باعث تصمیم اشتباه تو زندگیت نشه خدای نکرده. یه کم صبور باش این روزا هم میگذره. به نظرم شاغل شدن باعث استقلال بیشتری میشه.

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.

تنها برو

دوستای پایه پیدا کن

نمیشه که خونه نشین بشی 

مجرد و متاهل فرقی نداره

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
چیش عجیبه؟😐

منظورت اینه با داداشت میری بیرون؟

من اول فکر کردم داداشت باید بهت اجازه ی بیرون رفتن بده 🙏🏼

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

منم تو مجردیم خانوادم ایراد زیاد میگرفتن. ولی الان خداروشکر شوهرم حساس نیست

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

باورت میشه ۴ساله بازار نرفتم شاید باورت نشه‌ولی خدایی چهار ساله

یادم نمیره بیقراریاتو😔حالا من واسه تو بیقراااااارم😔😭😔واسه حال مامانم ی صلوات بفرستین محتاج دعاتونیم دعا کنید چشماشو باز کنه 😔😔دخترم دنیامه😍
2706