2733
2739
عنوان

تو۴۰روز۷کیلو کم کردم💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 3598 بازدید | 302 پست

من خوراكم خيلي كمه از بس حرص و جوش ميخورم چاق ميشم

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلومه باید رژیمت هم رعایت کنی.هنوز همچین چیزی کشف نشده که هرچی میخوای بخوری بعد یه قرص بندازی بالا ...

عزیزم به من بیشتر توضیح میدین من چای سبز میخورم روزی دوبار.این قهوه‌ سبز جیه؟من خوراکم زیاد نیست الان وزنم استپ کرده .پلیز هلپ می 😍😍😍😍😍

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
2731
یه تاپیک میزنم کلا توضیح میدم براتون.اینجوری تمرکز ندارم تیکه تیکع بگم

کی تاپیک میزنی من پیدا کنم.

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
برنامشو میگی؟هر روز داره؟چه ساعتی؟

یکی از شبکه های جم هر روز ساعت 7 ونیم ورزش میده مثل باشگاه ،الان یادم رفته کدومش بود  اون خیلی بهتره اونو پیدا کن ،من باشگاه میرفتم مثل همین ورزش میکردم 

من اخه خیلی امکان گوشت خوردن و پروتیین خوردن ندارم یعنی پول نداریم مجبورم نون و برنج بخورم.چیکار کنم ...

عزیزم..من خودمم چندوقت ه خیلی دستم خالیع.ولی پروتیین ک فقط گوشت ماهی نیس‌خوراک لوبیا میتونی بخوری قارچ میتونی بخوری تو اینترنت سرج کن ک منابع پرویین چیان

پیکی به سلامتی خداوند بزن
2738

من تو 4 روز 2 کیلو کم کردم ذوق کردم(برنج و نان به حداقل رسوندم شاید در این 4روز5 قاشق خوردم)

صبحانه یه لیوان شیر و خرما یه عدد

هوا اگه خوب بود نصف خیابونا رو  پیاده رو میکردم 

نهار برای شوهرم و دخترم جدا برای خودم سالاد (کاهو - هویج - گوجه - خیار ) فقط

عصرونه  هم بادام +یه عدد گردو + 2خرما خشک

شام یه  عدد سیب +اخرشبم یه لیوان شیرو خرما 

خدا جونم خودت درستش کن

راستی رقص رو فراموش نکنین اول اروم بعد تند

یه جا خوندم طناب برای خانوما خوب نیست بزننن

حلقه واسه دور شکم هم خوبه 

باید اراده کنی 

من اکه اراده کنم خوبه مقصر اصلی همسرمه غذا درست میکنه میگه بیا بخور همشم برنج و انواع خورشت 

خدا جونم خودت درستش کن
2706