2737
2734
عنوان

بپرسم کجامیره؟؟؟؟؟؟؟

168 بازدید | 16 پست

سلام

دوستان بنظرتون وقتی شوهرمون بیرون میره مثلاروزی یک بار وقتی بیکاره بایدازش بپرسیم کجامیره؟!!

یاباکی میره؟

مثلایه ساعتی میره نه بیشتر

پ ن پ

زن نی نی سایتی این سوالو بپرسه جای تعجب داره

حتما بپرس

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یعنی خودش نمیگه؟

خب من خودم بدون اجازه همسرم جایی نمیرم شوهرمم بدون اجازه من نمیره شما باید ببینید زندگیتون بر چه منواله

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

ب نظرم

این پرسیدنه باید جوری باشه ک 

طرفه مقابلم حس نکنه ، داره چک میشه...

توام با اعتماد باشه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738
اره همینومیخوام چجوری بپرسم ک شبیه بازجویی نباش؟؟؟

بگو عزیزم کجا میری؟اگه گفت ک خوب اگ گفت چطور بگو همینجور باخبر باشیم از هم

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج

من مشکلم اینه ک مدام میپرسم همه چیزو کجامیری باکی میری؟کی برمیگردی وای چقددیربرمیگردی

نمیخوادبری..!!!

واسه همین چندوقت پیش شوهرم گفت خیلی حس بدی میگیره حس میکنه مدام داره بازجویی میشه ازم خواست اینجوری نباشم گفت توکه میدونی من خودم همه چیوبهت میگم ومیدونی ک قرارنیست کاراشتباهی انجام بدم

قاعدتا خودش داره می ره بیرون باید بگه. یعنی همینجوری بی هیچ حرفی یهو می ذاره بیرون؟؟چه عجیب

نه بنده خدا.مثلادم عصری من مشغول کارم میگه هانیه من میرم ی دوری بزنم برمیگردم چیزی براخونه لازم نداری؟

ازوناییم نیست ک مدام بره بیرون ولی کارش یه جوریه ک شایددرماه دوهفته فقط سرکارباشه باقیشوخونست و وقتیم بخوادیکم بره بیرون من هی سین جین میکنم اذیت میشه

چیکارکنم ک این عادتم کم بشه

اره همینومیخوام چجوری بپرسم ک شبیه بازجویی نباش؟؟؟

پشت سر هم سوال نکن ,برای سوالات هم دلیل بیار, مثلا بگو کی برمیگردی که ناهار بخوریم

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
2706