2726
عنوان

دلمان خنکید

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به خاطر اينكه گفته خودت برو بخر بهش گفتي ميشه لال شي؟!

الانم خوشحالي مريضه و ازت خواهش كرده و تو گفتي به يه ورم!!!

خب خودت ميرفتي ميخريدي!

زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
2728

همین براش کافیه . پاشو برو بخر . گناه داره

صبح میشه این شب. باز میشه این در... گاهی اوقات اتفاقی تو زندگیت میوفته که زندگیت رو دو قسمت میکنه. قبل اون اتفاق،بعد اون اتفاق . خدایا تنها امیدمی
لطفا تاپیکای قبلشو بخونید  با داستان زندگیش آشنا شید بعد بیاید نظر بدید

😂😂😂😂ول کن عزیزم بزار بگن ناراحت نمیشم 

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
به خاطر اينكه گفته خودت برو بخر بهش گفتي ميشه لال شي؟! الانم خوشحالي مريضه و ازت خواهش كرده و تو گف ...

من ۲ روز بود بهش میگفتم فلان‌چیز و برام بخر میگفت یادم‌میره

زود اومد گفتم میشه بری بخری

من هم خودم باید برم تو سرما هم دخترم 

منم ازش خواهش کردم

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
خب عزيزم بقيه رو ناراحت كردي...

واقعا یکم از مشکلات زندگیمو بخونید و توش باشید میفهمید که من چه چیزایی کشیدم و چه دردایی تحمل کردم و الانم خونه ندارم 

هی امروز فردا میکنه 

هیچی نمیگم 

2706