2737
2734
عنوان

پسرم لاغره

655 بازدید | 41 پست

سلام پسرم ۱۵ ماهشه وزنش یکم کمه.دختر خالم بچش خیلی کوچیکتره تپله ها....همه میگن بچت در برابر اون لاغره .توروخدا نصیحت نکنین چاقی خوب نیست و .....فقط راهکار بدین یکم وزنشو بیارم بالا تا عید چیزی نمونده باز باهم باشیم میزنن تو سرم

از بچه گی بهمون گفتن همه رو دوست داشته باش حالا که بزرگ شدیم میگن اونایی که دوست داری فراموش کن....

بچه ات چند کیلو هستش؟خواهشا بچه ها رو تو هیچ زمینه ایی مقایسه نکنین

خداجونم خودت مواظب زندگیم و عزیزانم باش.خدایا شکرت بابت سلامتی شکرت بابت داشتن دختر و پسرم وهمسر عزیزم.(.پسرم کوچولوتر بود به نیم وجبی میگفت نیم جببی😊)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زیزم هرکی مقایسه کرد بگو دکترش گفته خیلی هم متناسبه قد و وزنش

شما مادری، اگه قرار باشه هرجا بچه ات رو مقایسه کردن با دیگران، به جای ایستادن جلوی اونا، بخوای بچه رو تغییر بدی، سنگ رو سنگ بند نمیشه

از همین الان جلوی مقایسه بچه ات با هم سن هاش رو بگیر، که اگه این کار رو نکنی تا سال ها درگیرش میشی، ماشالا مردم هر روز یه یوژه دارن واسه مقایسه وتیکه انداختن

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک

ببرش دکتر اگه لازم باشه بهش شربت اشتهاور میده 

ولی به خاطر حرف مردم خودتو ناراحت نکن دختر منم کمی لاغره هرکسی که ایراد دربیاره بهش میگم لاغر باشه بهتر از اینه که حسرت غذا خوردن به دلش بمونه و همش بخواد رژیم بگیره

تناسب اندام خیلی خوبه ولی اگه قرار باشه بین چاقی و لاغری یکیشو انتخاب کنم حتما لاغریو انتخاب میکنم

😙یک بوسه زِ تو خواستم و شش دادی😚😚شاگرد که بودی که چنین استادی؟😚😙😚😙😚
2738

نمیشه عزیزم مثل من خودتو بزن به بی خیالی. هر کی بهت گفت بچت لاغره بهش بگو در عوض خداروشکر که سالمه.😊

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
من دخترم یکسال و نیمگی ۱۲ کیلو بود. کره بهش بده. عسل خیلی خوبه. ماست پرچرب بهش بده. سریع وزن میگیره

مریض میشه بچه 

تغذیه سالم بدین ، ماست پرچرب چیه 

ببرید دکتر تغذیه

یه صلوات برا حاجتم  
من دخترم یکسال و نیمگی ۱۲ کیلو بود. کره بهش بده. عسل خیلی خوبه. ماست پرچرب بهش بده. سریع وزن میگیره

شما نمیدونی عسل زیر دو سال برا بچه ممنوعه؟

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
پسرمنم همسن بچه شماست ولاغره😢😢ولی هردفع میبرمش بهداشت میگن خوبه وزن و قدش ولی همه میگن قدش کوتاه

واااای تو رو خدا نذارید الکی در مورد بچه تون اظهار نظر کنن

همسر من تا سن دبیرستان خیلییییی ریزه میزه بوده، عکس های دوره مدرسه اش رو نگاه میکنم، از همه کوچولوتره تو کلاس

اما تو سن بلوغ، یهو قد کشید تا ۱۸۷ رسید

فقط حواست به تغذیه اصولی بچه ات باشه وکلاس ورزش هم بفرستش

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
مریض میشه بچه  تغذیه سالم بدین ، ماست پرچرب چیه  ببرید دکتر تغذیه

بچه دومم اون وزن اش کمه. دکتر بهم گفت کره بزار رو سوپ اش. ماست پرچرب بهش بده. البته من با شیر محلی پرچرب خودم ماست درست میکنم. دکتر گفت غذای پرچرب براش درست کن. البته روغن طبیعی مثل روغن زیتون. روغن برای بچه ها خوبه استخوان هاشون رو محکم میکنه.

2706