2726
عنوان

درمان استرس. کمک خیلی استرس دارم

985 بازدید | 15 پست

بچه ها من فکر میکردم مامان شدم ولی پری اومد.خیلی استرس دارم.از امرپز تپش قلب گرفتم و قفسه سینم درد میکنه. برای رفعش جیکار کنم؟؟

خدایا تنها امیدم تو هستی،کمکم کن

یاخدااا این شد دلیل استرس اخه دختر؟؟

من اومدم ببینم بچه ها چه راهکاری میدن اخه خودم خیلی استرسی ام امروز

هر چه در فهمِ تو آید ، آن بُوَد  مفهومِ تو....      وزن اولیه : ۶۵  وزن کنونی:۵۸/۱۵۰  وزن ایده آل:۵۶   ترتیب کاهش وزن هفته اول ۶۴ هفته دوم ۶۳ هفته سوم ۶۲ هفته چهارم ۶۱ هفته پنجم ۶۰ هفته ششم ۵۹/۵ هفته هفتم ۵۹ هفته هشتم ۵۸/۱۵۰ ده روز بعد ۵۷/۵۵۰ هفته دهم  ۵۶/۳۵۰ هفته یازدهم بعد از سفر۵۵/۹۵۰ هفته دوازدهم ۵۵/۵۰۰ 

در درجه اول توکل کن به خدا اگه اهل قرآن خوندنی قرآن بخون یه آرامش خاصی بهت میده اگه اهل موسیقی هستی یه موسیقی اروم با یه دمنوش ارامش بخش مث بهار نارنج حالت رو خوب میکنه برای آرامش قلب و زندگیت و زودتر مامان شدنت ۱۴ تا صلوات میفرستم

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا استرس عزیزم؟نفس عمیق دوش یه آهنگ شاد .‌‌..انشالله ماه بعد نی نی میاد تو دلت

خداجونم خودت مواظب زندگیم و عزیزانم باش.خدایا شکرت بابت سلامتی شکرت بابت داشتن دختر و پسرم وهمسر عزیزم.(.پسرم کوچولوتر بود به نیم وجبی میگفت نیم جببی😊)
2728

چای زعفرون

دمنوش بابونه

دمنوش به

از این چیز میزا بخور

ذهنتم اروم کن.

اتفاقی نیوفتاده

صحیح و سالمی

همه حالشون خوبه

کسی نمرده

خونت اتیش نگرفته

همه چی سرجاشه

هر چه در فهمِ تو آید ، آن بُوَد  مفهومِ تو....      وزن اولیه : ۶۵  وزن کنونی:۵۸/۱۵۰  وزن ایده آل:۵۶   ترتیب کاهش وزن هفته اول ۶۴ هفته دوم ۶۳ هفته سوم ۶۲ هفته چهارم ۶۱ هفته پنجم ۶۰ هفته ششم ۵۹/۵ هفته هفتم ۵۹ هفته هشتم ۵۸/۱۵۰ ده روز بعد ۵۷/۵۵۰ هفته دهم  ۵۶/۳۵۰ هفته یازدهم بعد از سفر۵۵/۹۵۰ هفته دوازدهم ۵۵/۵۰۰ 

دستتو بزار رو قلبت مدام بگو الا بذکر ا... تطمئن القلوب

بعدشم برو تو بغل شوهرت بگو نازت کنه🙂

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  

من خودم وقتایی که دلم میگیره یه چایی دم‌میکنم میرم دوش اب گرم میگیرم بعد لباس خوشگلامو میپوشم یه موسیقی آروم میدارم با چایی میخورم کلی حالم خوب میشه .... یا لباس میپوشم با کتونی میرم بیرون تا میتونم میدوم اونقدر که به نفس نفس میفتم بعد میام یه دوش اب گرم میگیرم کلی تخلیه میشم .... 

یاخدااا این شد دلیل استرس اخه دختر؟؟ من اومدم ببینم بچه ها چه راهکاری میدن اخه خودم خیلی استرسی ...

دلیله استرس تونو 

توی یه برگه بنویسید..

اگر میتونید راهکار براش پیشنهاد کنید ک خب حلش میکنید

اگرم موضوعی یه ک از کنترل شما خارجه 

رهاش کنید

ولی همین نوشتن، پنجاه درصد از استرسو کم میکنه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
منم اینجوری بودم نماز اول وقت واقعا آرام بخشه..

قرآن هم همینطور مثلا سوره الرحمن یه آرامش خاصی به من میده حالا هرکس ممکنه با یه سوره حس بهتری داشته باشه من وقتی این سوره رو میخونم حال دلم عالی میشه وقتی خدا از محبتها و نعمتاش میگه بعد میگه با وجود اینها منو انکار میکنی؟خودمو جمع و جور میکنم حس خوبیه پیشنهاد میکنم  

دلیله استرس تونو  توی یه برگه بنویسید.. اگر میتونید راهکار براش پیشنهاد کنید ک خب حلش میکنید ...

مرسی عزیزدلم بابت راه حلت

مامانم عصر جواب ازمایششو میبره دکتر

انزیم کبدش یک واحد زیادتر بود

از کنترلم خارجه

اما نمیدونم چطوری رهاش کنم

مرسی عزیزدلم بابت راه حلت مامانم عصر جواب ازمایششو میبره دکتر انزیم کبدش یک واحد زیادتر بود از کن ...

پس میشه دعا کرد

منم برای سلامتی و شفای 

هم مادر شما و هم همه ی مریضها

صلوات میفرستم

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
پس میشه دعا کرد منم برای سلامتی و شفای  هم مادر شما و هم همه ی مریضها صلوات میفرستم

ممنونم

2706