2737
2734

نی نی یار عزیز من چند روز پیش بهتون پیام خصوصی دادم تو یه تاپیک هم بهتون گفتم چرا رسیدگی نمی کنین اخهه؟؟! حداقل جواب بدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چیزی نشده کاربری قبلی من چمدون بوده خواستم برگردونن و این یکی رو قطع دسترسی کنن . هم توی تاپیک گفتم ...

کاربریتون باز شده

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
😂😂😂😂😂با گوشی باید بذاری شکلکای سایت اب رفتن😁😁    

شکلکهای من مدتهاست قد مورچه شده با گوشی هم نیستم که از شکلک کیبورد گوشی استفاده کنم دوستان زیادی هم مشکل من را دارن ولی رسیدگی نمیشه

آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت
شکلکهای من مدتهاست قد مورچه شده با گوشی هم نیستم که از شکلک کیبورد گوشی استفاده کنم دوستان زیادی هم ...

واقعا خیلی وقته میگیم بهشون.نمیدونم چرا درست نمیشه😐نی نی یارو ریپلای کنین شاید ج داد

واقعا خیلی وقته میگیم بهشون.نمیدونم چرا درست نمیشه😐نی نی یارو ریپلای کنین شاید ج داد

عزیزم نی نی یار میدونه اولا که بارها همه گفتن دوما این یک مشکل دیگه به چشم دیده میشه همه میبینن بعضی ها شکلک ریز دارن 

آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت
2706