2726
عنوان

مامانها لطفا بیاید marzi هستم کلافه و بی اعصاب😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4114 بازدید | 164 پست

دون دون پوست بدن و صورت هم الرژی هست به شیرت

یعنی تو چیزی خوردی که آیه بهش آلرژی داره. احتمال تخم مرغ خرما و لبنیات و آجیل و گوجه خیلی بیشتر از مواد دیگه اس

یعنی قطعا الرژی هست چون فقط شیر خودت رو میخوره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
یعنی ممکنه؟ از بدو تولدش پمپرز میبستم به شماره 3 که رسید جنسش آشغال شد بیرونش همیشه نمناک بود منم ع ...

دخترت چند ماهشه مرضی جون؟ منم حدود چهار ماهگی فهمیدم پسرم به پروتئین گاوی حساسیت داره یه بار صبحونه پنیر محلی خوردم روی شکمش دونه های قرمز زبر زد به اندازه کف چهارتا انگشت دکتر بردم گفت حساسیت داره تا لبنیات رو قطع کردم کامل خوب شد و دیگه دونه نزد

من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روستاییها مثل همه ی ادما به نظافت اهمیت میدن فقط تفاوتشون باما شهریا خصوصا  تهرانیا اینه که اب وهوای پاکی دارن رنگ وروشون بازتره ، برعکس ما که هرروز یه مشکل جدید برای بچه هامون پیش میاد به خاطرالودگی 

اصلا مشکوک به عفونت ادراری نیست نوزادی که عفونت ادراری داشته باشه هم جیشش بو میده هم موقع جیش گریه ...

نه عزیزم دختر منم عفونت ادراری داشت بدون هیچ علایمی فقط پاهاش دون دون قرمز شده بود .عفونت پنهان بود ..انشالا که چیزی نیس خوب بشه چرب نگهش دار پاهای کوچولوشو 

😐وگاهی دل به دل آه دارد 
2728
یعنی ممکنه؟ از بدو تولدش پمپرز میبستم به شماره 3 که رسید جنسش آشغال شد بیرونش همیشه نمناک بود منم ع ...

پوشک عطری هم‌نبند. 

پمپرز فقط سایز ۳ اون نم رو داره سایزای دیگش نرماله. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

عزیزم من پسرم توی چهار پنج‌سالگی زمانیکه با شلوارک مینشست روی فرش روی رونهاش دونه ریز میزد و زبر وقرمز میشد من نمیدونستم از چیه خیلی هم‌نگران بودم،دقیقا هم‌فقط روی رونش میزد تا بالاخره دکتر و ... رو گذاشتم کنار و خودمو دقت کردم و با یه‌کرم معمولی خوب شد‌.هنوزم اگر بشینه روی فرش رونهاش دونه میزه و زبره انگار خشکه،نه هیچ جای دیگه.میخوام بدونی که این یه واکنش حتی به خشکی هواست یا لباسش یا خوراک،منم مامانم و شوهرم دعوام میکردن میگفتن حساسی اما اخر فهمیدم چیه.ضمنا اینجور مواقع کرم ویتامین ا د هم میزدم.انشاالله آیه خانوم هم همیشه سلامت باشه و مامانش هم خوشحال و اروم شه😘

گریه نمیکنم.....نه اینکه دل سنگ باشم.....ریمل گررررونه😂😉
وای خدای من مرضی اینهمه کرم همشون مواد شیمیایی چرا استفاده میکنی!  بچه یه شامپو سر یه بدن یه ک ...

چه میدونم هر بار یکی گفت فلا جیزو بگیر گرفتم و زدم😢

همه رو با هم که نمیزنم

رای زیر پوشکش چی بزنم؟؟؟کرم ژد ایروکس رو بزنم؟

ببخش میگم فقط رو بزنم به اونجاها بزنم؟

پماد کالاندولا رو فقط وقتهایی که قرمز میشه میزنم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
اصلا مشکوک به عفونت ادراری نیست نوزادی که عفونت ادراری داشته باشه هم جیشش بو میده هم موقع جیش گریه ...

مرضی پسرم کلاس سومه ولی اون موقع که پوشکش میکردم هیچی براش نگرفتم اصلا براش هیچی نزدم ،مشکلی هم براش به وجود نیومد ،به آیه خانم هم کمتر کرم بزن .

روستاییها مثل همه ی ادما به نظافت اهمیت میدن فقط تفاوتشون باما شهریا خصوصا  تهرانیا اینه که اب ...

چه دید مثبت و فرهنگ بالایی داری 💖💖

من از عهد آدم تورا دوست دارم❤ار آغاز عالم تورا دوست دارم❤چه شبها من و آسمان تا دم صبح❤سرودیم نم نم تو را دوست دارم❤نه خطی!نه خالی!نه خواب و خیالی❤من ای حس مبهم تو را دوست دارم💖💖💖

مرضی دوغ کشک پنیر پنیرپیتزا بستنی شیر کره 

دلستر

ادویه

سوسیس و کالباس

اینا رو هم نخور فعلا

دون دون پوست بدن و صورت هم الرژی هست به شیرت یعنی تو چیزی خوردی که آیه بهش آلرژی داره. احتمال تخم م ...

واقعا؟؟؟پس چرا دکترِ آشغالش به من گفت تخم مرغ و خرما زیاد بخور برای کیفیت شیرت؟

من هر روز هم تخم مرغ هم خرما میخورم😐

اما لبنیات اصلا نمیخورم

واقعا؟؟؟پس چرا دکترِ آشغالش به من گفت تخم مرغ و خرما زیاد بخور برای کیفیت شیرت؟ من هر روز هم تخم مر ...

مرضی شاید گرمیش کرده انقدر خرما خوردی

😐وگاهی دل به دل آه دارد 
دخترت چند ماهشه مرضی جون؟ منم حدود چهار ماهگی فهمیدم پسرم به پروتئین گاوی حساسیت داره یه بار صبحونه ...

4 ماه و 10 روزشه

من لبنیات نمیخورم هفتهء گذشته فقط یکم ماستِ پروبیوتیک خوردم

تا چند ماهگیش لبنیات رو کاملا قطع کردی؟

2706