2737
2734
عنوان

تو رو خدا یکی کمکم کنه تو بد دوراهی گیرکردم😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 1170 بازدید | 113 پست
یا خدااا اسیر گرفته؟؟!!! تا اسم بیرون میاد میریزه بهم و عصبی میشه؟؟!!     چند ساله ازدواج ...

اره منم بهش میگم مگه من زندانیتم این خونه رو برا مثه زندون کردی ۳ سال ونیم عقد بودیم الان ۸ ماهه که اومدیم خونمون تا به حال یبارم نذاشته تنهایی بیرون برم😔

واسه اونایی که منتظر مامان شدنن دعا میکنی؟؟حاجت رواشی   انشاالله   بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟

کار شوهرت که کاملا بده ولی تو هم از دوستت عذر خواهی کن و شر راه ننداز تو خونت وقتی جواب شوهرت و میدونی چرا زنگ بزنیدکه دوتام بهت بگه حالت خراب بشه بهتره مشکلت و اساسی حل کنی 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا تازه ازدواج کردی نگران نباش اکورا مردا همینن فعلا طبق خواستش پیش برو یواش یواش خوب میش ...

چرا می گی اکثر مردا همینن؟والا  ما که ندیدیم تا حالا اطرافمون. مگه زندانی یا برده شوهر هستین آخه؟؟؟ یعنی چی که مرد هر کاری دلش بخواد بکنه زن هم لام تا کام حرف نزنه؟؟؟

2731

شوهرت بیرون میبرتت؟ که دلت نپوسه تو خونه؟؟؟

به دوستتم بگو زنگ زدم به شوهرم گفته قلم پای خودتو دوستتو قلم میکنم😐

بگو اگه دوست داری شوهرم پاتو قلم کنه میام خونتون😐

چه دوست پررویی داریااا

حاضره به قیمت از تنهایی در اومدنش زندگیت خراب شه

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
شدمممم خخخ هی خدا اعصابم داغوووونه ی باشگاه ک دلم میخواد برم نمیییذاره

از یه نفر که حرف شنوی داره بگو بهش بگه که تو باشگاه خبر بدی نیست بعضی از این بد دلی ها به خاطر حرف های غلطی هست که مردا می شنون از اطرافیان 

2738
احتمالا تازه ازدواج کردی نگران نباش اکورا مردا همینن فعلا طبق خواستش پیش برو یواش یواش خوب میش ...

اره بخدا راس میگی خودخواهه تا حالا دوبار رفتم خونش هر جور شده اما یبارم خونم نیومده مثلن تا چند ماه پیش تازه عروس بودم یه سر بهم نزد تا حامله شد حالا بهونه حاملگیشو میاره

واسه اونایی که منتظر مامان شدنن دعا میکنی؟؟حاجت رواشی   انشاالله   بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟
آدم به خاطر دوست تو خونه اوقات تلخی نمیندازه.

موضوع همین یه مورد دوست که نیست

طرف اصلن نمی ذازه زنش تنها بره بیرون

خوب این خیییلی بده

دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست ....... هر که را هیچ به کف نیست به دل آهی هست 
شوهرم میگ جامعه خرابه نمیتونم بذارم تنهابری بیرون 

اره شوهر منم همینو میگه..‌

اصلا نگران نباش اینجور اقایون  نیاز به زمان دارن 

نمونش همسرم 

از شوهر من که بدتر نیست 

الان خودش میگه پاشو برو بیرون پیاده روی کن 

جدی میگممنم با یکی از دوستام قطع رابطه کردم دقیقا شرایط شمارو داشتیم 

خیلی خودخواهن واسه اینکه شوهرخودش ناراحت نشه شمارو مجبور میکنه 

ارزش نداره 

مودبانه بگو نمیاتونم متوجه نشد کات کن

خدا جونم خودت درستش کن
2706