2733
2734
عنوان

جنسیت با بتا

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 43 پست
من هیییچ علایمی نداشتم فقط ازدرد سینه م شک کردم ک باردارم و اینک ی کوچولو احساس خستگی وگرفتگی پاداشت ...

منم ۴ هفتمه اصلا ویار نداشتم تا الان خیلی دوس دارم ببینم چیه نی نی😍سینه هام درد میکنه و پادرد و کمردردم اوایل داشتم البته دوستان میگن علائم صددرد نیست بعضیا مثل دختر بوده علائمشون پسر. آوردن و بالعکس 

ایشالله به سلامتی این مدت هم بگذره عزیرم :*

مرسی گلم 

انشاالله

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم ۴ هفتمه اصلا ویار نداشتم تا الان خیلی دوس دارم ببینم چیه نی نی😍سینه هام درد میکنه و پادرد ...

اره علایم صددرصد نیس اصن

ولی بعضی علایم واقعا درسته

مثلا پرمویی ینی پسره

اونم تو هفته های بالاتر معلوم میشه

چون جنیین هورمون تستوسترون ک هورمون مردانه س کم کم تولیدمیکنه و باعث رشد موهای مردانه تو مادرهم میشه

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
واقعا ممکنه تغییر کنه 

نمیدونم عزیزم شنیدم،مثلا میگن موز توت فرنگی زیاد بخوری بعد بارداری یا گفته بود تو شرایط استرس زا مثل جنگ و زلزله اکثر بچه ها پسرن دلیلشم هنوز معلوم نیست،منم با همون خانومی که ازش شنیدم خیلی بحث کردم که نمیشه و اینا ولی میگفت من رشتمه خوندم و میشه،بعد لقاح صددرصد جنسیت معلوم نمیشه

2738
وا چه جوریه؟درسته؟

مشهد هست از هفته ۷😊

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
البته من پلی کیستیکم مو زیاد دارم کلا

انشاالله ک سالم و صالح باشه عزیزم