2726
عنوان

از دست مامان بیشعورم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 7200 بازدید | 365 پست
دیشب یکی بهم گفت دوشی !!!!! راست شو بخوای یه جوری شدم

اتفاقا من قبلا هم شما رو تو تاپیکا دیدم از اسمتون خوشم میومد.الانم از رفتارتون خوشم اومد.حیفه اگه کاربری جدید بسازی من دیگه گمتون میکنم ها😄بخاطر یه بی ملاحظه؟

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته

بعدم اینکه مادر زحمت کشیده درسته ولی مادرهایی داریم که فقط به فکر خودشون بودن همیشه...من میشناسم مادری که به رابطه عاشقانه دختر و دامادش حسادت داشت و میخواست زندگیشونو از هم بپاشه جوری که داماده میترسید با مادرزنش تنها بمونه توی خونه به خاطر کارایی که مادرزنش میکرد...آخرشم واسه همیشه قطع رابطه کردن با مادره چندساله از هم خبر ندارن...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوستان منم مامانمو خیلی دوست دارم کیه که نداشته باشه ولی چند وقت پیش رازمو بهش گفتم گفتم به کسی نگو رفته بود به بابام که دهنش قرص نیست گفته بود اونم پیش زندادشم گفته بود زنداداشمم همه جا روپر میکنه میشناسمش دلم خیلی شکست  به مامانم میگم میگه رازتونو به من نگید دیگه تازه ناراحتم میشه دیروزم رفتم پیش مادر شوهرم میگه مامانت اومده بود پشت سرت حرف زدیم حلال کن مامانت اداتو در میاورد کلی خندیدیم

خدایا ممنونم به خاطر همه ی نعمت هایی که بهم دادی ومن قدرشونو نمیدونم 
 همین ادمایی ک میان و نسبت به طرز حرف زدن من موضع میگیرن اینه ک به شدت در مورد فامیلای شوهرشون ...

شما از کجا میدونی زشت کرداری یا زیبا کرداری منو

نخیر من احترام همرو نگه میدارم چه فامیل خودم چه فامیل همسرم 

همشونم برام عزیزم در جایگاه خودشون

من در کل عرض کردم

2728
 همین ادمایی ک میان و نسبت به طرز حرف زدن من موضع میگیرن اینه ک به شدت در مورد فامیلای شوهرشون ...

حداقل اونقدر ندید بدید نیستن که تاچشمشون به قوم شوهر وشوهرافتاد مادرشونو بی شعور خطاب کنند آیا همسر شما هم حاضر همچین حرفی درمورد مادرش بزنه بروروی خودت کارکن نمیخوای اون کیف ولباسارو با خودت ببری اون چه که میبری اعمالته...

به نام خدایی که دغدغه ازدست دادنش راهرگزندارم..  
حالا باهمچین مادر ساده ای ک هرچی ممکمه به دهنش بیاد چه باید کرد و چه واکنش هایی داشت

مادرت ساده هست پس مادر بدی نیست نیت بدی نداره.بهش تو خلوت بگو با مهربونی.بالاخره که متوجه میشه.فقط دلشو نشکن

عزیزم مادرت به وسایلت چشم داره واین ناراحت کنندس عادتش نده هر وقت گفت بگو چشم و کار خودتو انجام بده ...

مادر شوهر منم کافیه چیزی بخری عین بچه دوساله ها میخواد حتی یه دونه بدل

افرین واقعا هم خیر میبینی منم چند روز دیگه سالگردمادرمه.. پارسال دی ماه براش کفش راحتی که دوس داش ...

😢😢😢عزیزم

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷
اتفاقا من قبلا هم شما رو تو تاپیکا دیدم از اسمتون خوشم میومد.الانم از رفتارتون خوشم اومد.حیفه اگه کا ...

لطف داری گلم ، یه بار هم پروفایلمو عوض کردم همه گفتند همون دوشیره خودمونی ،  گفتند همون عکس رو بزار زودتر بشناسیمت ، دیگه همون عکس رو گذاشتم ولی خودشون هی عکس عوض می کنند 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
دوستان منم مامانمو خیلی دوست دارم کیه که نداشته باشه ولی چند وقت پیش رازمو بهش گفتم گفتم به کسی نگو ...

عزیزم حق دارین ناراحت بشید ولی اینا اسم اش بی ملاحظه ای اسم اش نااگاهیه نه بی شعوری عزیزم سعی کمی هم بی تفاوت باشی سریع به مادرشوهرت میگفتی منو مامانم ازاین شوخیازیاد باهم داریم...بعد برای مامانت تعریف میکردی می گفتی دلم نمیخواد روی شما جور دیگه ای حساب کنند...

به نام خدایی که دغدغه ازدست دادنش راهرگزندارم..  
اره چطور بگم بهش میشه بیانش کنی

همون چیزایی که جلو جمع میگه خجالت زده میشی رو،بهش بگو اگه ازم چیزی میخای یا اگه از لباسم خوشت میاد جلو مردم نگو یواشکی به خودم بگو اونوقت مردم فک میکنن تو نداری و کهنه های منو میپوشی .بگو زشته بگو منم خجالت میکشم که تو جلو مردم سرافکنده بشی.همیناروبگو بچه که نیست متوجه میشه

عزیزم حق دارین ناراحت بشید ولی اینا اسم اش بی ملاحظه ای اسم اش نااگاهیه نه بی شعوری عزیزم سعی کمی هم ...

باور میکنی دوست ندارم بهش زنگ بزنم بگم نمیخوام شرمنده بشه یا مجبور به توضیح یا دروغ گفتن بشه شایدم کلا منکر بشه 

2706