2737
2739
عنوان

شاخ این روزهای سایت کیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2501 بازدید | 281 پست

دخترنفسه هم خوشگل بود

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی بگه ساریتا چگونه لو رفت ؟ ملدم از فضولی

یکی از کاربرا عکسای میمونرو تو اینستادیده

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2728
یادم نیست اسم کاربریشون  را  بذار بگردم  پیداش میکنم  چون  منم  تو تاپ ...

مقاومتی که میگفتم  را نتونستم پیدا کنم   ایوان داشت  و کلی حیوان های دیگه    خرچنگ  و مارشمالو  را هم پیداش نکردم  که تاپیک ۷اونو ببینم   ولی  کلا  پولدار بودن  و میگفت  هر حیوونی را  سه  ماه اینا نگه میدارم   عکس های خودش را هم گذاشته بود با حیووناش     یعنی دروغ نبود 

خلاصه   اینکه  آدم  نمیدونه چیو  باور کنه   چیو  نکنه    من فقط یه چیزی  یاد گرفتم   که  داستانی  که  با یه   علت  یا حادثه  غیر عادی  یا غیر عقلانی  و غیر متعارف  شروع میشه    آخر و عاقبتش به دروغ  سرکاری بودن  ختم میشه    من این نمونه را  یاد گرفتم   شما ها  اگر  چیز  دیگری میدونید بگید 🤔😇

یکی از ویژگی های تاپیک های دروغ و سرکاری     هم سریالی بودنشان هست  یعنی  استارتر   اصل ماجرا  را  تو چند صفحه  میگه    ولی بعدا   موضوع  را کش میده و  هر روز  میخاد  یه قسمت جدید  بهش اضافه کنه  و وقایع روزانه   بنویسه 

2738
واقعااااا؟؟؟ نارگیل و میمون و ایناااا دروغ بود ؟؟؟؟😒😒😒

هممممش

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
یکی بگه ساریتا چگونه لو رفت ؟ ملدم از فضولی

یکی از بچه ها پیج میمونه رو توی اینستا دید و اومد اطلاع داد. تمام داستانای این خانومم دروغ بود‌ 

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄

ستاره ٢٢ قطعا ولي اينكه بعضيا ميگن دروغ بود هيچ دليلي ندارن چون گفت پولداره ميگن يعني انگار كسي پولدارباشه بدخت نميتونه باشع ولي كلامش به نظر واقعي بود و حرفاش