2733
2734
عنوان

پدر و مادر کیا تحقیر و سرزنششون می کنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6211 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
.عزیزم درکت میکنم تازه من اومدم شهر غریب هی مامان زنگ میزنه ناله  ک چرا نیستی کارامو بکنی دختر ...

بابای منم جدیدا به خواهرم گفته خیری از شما دو تا ندیدم. شما بچه های من نیستین. اما واقعا برام مهم نیست. فقط اعصاب خودم و آرامشم مهمه

مادر من .... هرطور هرجا سر هر چیز و از هر زمان و پیش هرکسسس که فکرشو کنید 

بگذرید تو یه تایپیک دیگه هم گفتم فقط تحمل چون خانواده رو نمیشه دور انداخت و عوض هم نمیشن .

اما نزار حرف هاشون روی شما تاثیر بزاره ...

همه خانواده ها یک تعداد خوبی دارن و یک تعداد بدی تنها نیستیم.

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
2738
آفرین مامان جان. من که تا خودم درست نشم، محاله جرات مادر شدن پیدا کنم. بنده خدا همسرم که فراریه از ب ...

منم تا حدی سرزنش شدم اما نمیدونم ازکجا رو خودم کار کنم

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
دیگه تحملی برام نمونده. حس حقارت امونمو بریده

مقطعیه دوباره سرپا میشی چون نمیتونی شرایط رو عوض کنی فقط میتونی خودتو بهتر کنی .ما مادرهای خوبی میشیم :)

مقطعیه دوباره سرپا میشی چون نمیتونی شرایط رو عوض کنی فقط میتونی خودتو بهتر کنی .ما مادرهای خوبی میشی ...

جرات مادر شدن ندارم. نمی خوام یکیو مث خودم بدبخت کنم. مادر شدن لیاقت می خواد

فکر میکنم اون ها متوجه نمیشن چی فرزندشون رو خوشحال میکنه چی ناراحت انگار نوک یک پرنده رو بسته باشی و براش غذا بریزی. خوبی کم نکردن ولی خب باعث خیلی مشکلات هم شدن .... از طرفی بیشتر این افراد کودکی نوجوونی خیلی سختی داشتن از لحاظ عاطفی مالی و جوونی خیلی تلاش کردن الان از همه توقع دارن .... باز شما فکر کنم گفتی ازدواج کردی شرایطتت خیلی بهتر از اون مجرده خیلی با شوهرت خوش باش و سعی کن خودت مادر خوبی بشی 

باید ببینید چه آسیبی بهتون وارد شده. اعتماد به نفستونه؟ ارتباط بر قرار کرئنتونه؟ یا هر چیز دیگه ای ک ...

اعتماد بنفس وارتباط برقرار کردن هر دو

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2706