2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ولی اصلا نمیتونی نگاه کنی

چرا .مگه از لحظه های دلخراش فیلم گرفته شده؟من نمیخوام از اوصحنه ها باشه بیشتر از خود نی نی تو ثانیه های اول و بعد هم وقتی پسرم داره برای بار اول میبینه نی نی رو ازش فیلم بگیره بیرون اتاق

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️
من دو سال پيش گرفتم خيلي فيلم قشنگيه ده بارم بيشتر ديدم انقدر هردفعه گريه كردم. من صدو خورده اي دادم ...

اخی 😍😍براشما از برش اینا ک نگرفته فقط از نی نی هست میشه بگید چیا روفیلم گرفته

2738
چرا .مگه از لحظه های دلخراش فیلم گرفته شده؟من نمیخوام از اوصحنه ها باشه بیشتر از خود نی نی تو ثانیه ...

من دادم پرستار بگیره از لحظه بیرون کشیدن گرفته فقط ولی واقعا آزار دهندس

حتی شوهرم نگاه کرد بار اول گریه کرد و دیگه نمیتونه نگاه کنه

برای من از لحظه بیهوشیه من و فضای اطاق عمل و به دنیا اومدنش که میارنش بیرون و قبلش مصاحبه با خودمون کردن و صحنه های فانتزی گذاشتن و عکس های قشنگ دعای خانواده هامون پشت در اتاق عمل و نگرانیاشون تو چهرشون، هرکی میدید اشکش درمیومد انقدر رومانتیک ساخته بود

من دادم پرستار بگیره از لحظه بیرون کشیدن گرفته فقط ولی واقعا آزار دهندس حتی شوهرم نگاه کرد بار اول ...

پس فیلم شما دلخراشه .نه اون  صحنه رو نمیخوام ادم ضعف میکنه ببینه 

من دکترم خودش گوشی شوهرمو گرفت داده بود پرستارا فیلم گرفتن،هزینه نداره!! البته من بعد سه سال و خورد ...

من نمیدونم گوشی رو قبول کنن یانه شاید بگن بهداشتی نیست برای فضای اتاق عمل

من بودم هزاربارتاحالا دیده بودمش😄

2706