2726
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 348953 بازدید | 40784 پست
چه‌قدر بده که تا مورد اذیت‌کن نبینن قدر آدمی که خوبه رو نمی‌دونن. 

دقیقا همینطوره

ای کاش حالا قدرم را هم میدونستن

یادمه اوایل ازدواجمون خیلی با حرفاشون در مورد مواردیکه الان میگن تو چقدر خب بودی ازارم دادن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینقد دلم ی دونه ازین جاری های زبون دراز و مادرشوهرخور میخاااااد😋😋😋البته فکرنکنم کسی از عهده زبون ...

منم خیلی دلم میخواست جاری جوری رفتار کنه که خانواده همسرم متوجه بشن من و خانواده ام تو این سالها چقدر گذشت و خانومی به خرج دادیم حالا تو سفر که اذعان کردن به بخشی از خوب بودن ما پی بردن

ما هم آپارتمان قبلیمون اینجوری بود آسایش نداشتیم تازه ی بارم رفتیم مشهد دقیقا روبرو هتلمون داشتن ی ...

ما خدا را شکر تو این سالها هر جا خونه خریدیم یا اجاره کردیم چند ماه اول عاللیی بوده بعد یه فرایند ساختمان سازی عظیم در مجاورتمون شروع به کار کرده و دقیقا زمانی که ما مجله را ترک کردیم کار اونها هم تموم شده

2728
تو بارداری همسایه بالایی ما بازسازی میکرد ،از ۷ صبح هم شروع میکرد ،بعد ماه رمضان شد ،شب احیا که همه ...

ماشالا به جذبه شما

روز تولد امام رضا این کاگرهای ساختمون پشتی موقع استراحت ظهرشون شروع کردن به اهنگ گذاشتن و زدن و رقصیدن

منم داشتم پسرم را میخوابوندم اونم تا میدید صدا میاد با تعجب در و دیوار اتاقش را نگاه میکرد به شوهرم گفتم برو بهشون بگو سرو صدای ساخت و ساز را مجبوریم تحمل کنیم سر و صدای رقصیدنتون را که مجبور نیستیم مراعات کنن تازه همسرم به من معترض شد که نمیشه به مردم گفت تکون نخورن حرف نزنن چون بچه ما حساسه          

سلام دوستای گلم خوبین. من این مدت نبودم هرچند فکرنکنم کسی یادش باشه😔 بچه داری واقعا سخته پسرم فوق‌ ...

عزیزم جات خالی بود

خدا قوت از بچه داری

پسر من 9 ماه و نیمه است دو تا دندون داره و خیلی خوب میشینه اما نه سینه خیز و نه چهار دست و پا نمیره دکترو بهداشت میگن خوبه و هیچ مشکلی نداره و هنوز وقت داره

موز تپل میکنه؟ یا شیر پاستوریزه؟  سر همین موزم باز من دیوونه شدم از بس یکی میگه تا ی سال ندین ...

ما از اول که غذا دادیم دکتر گفته بود میوه بهش موز و سیب بدین. تو کتابم هم موز رو نوشته بدین. پسرم هم اول دوست داشت، ولی مدتیه دیگه اصلا نمیخوره. هرچی میبرم جلو سرش رو بر میگردونه. ولی فکر کنم با شیر یه ذره بخوره. حالا امتحان میکنم.

سلام به همه دوست جونها😘😘😘😘😘

مامان علیرضاجونی پسر من هنوز هشت ماهش نشده انشاالله ۷ مرداد هشت ماهش تموم میشه و میره تو ماه ۹ ... الان چهارتا دندون داره ... حدود دوهفته هم هست که میشینه و جدیدن هم خیز برمیداره واسه وسایل دور از دسترسش ... دمر هم میشه و دستهاش رو ستون میکنه که اطراف رو ببینه و سعی میکنه شدید که سینه خیز بره ... سه چهار روزه که یاد گرفته خودشو از حالت دمر به طاق باز برگردونه ... قبلش نق نق میکرد تا کمکش کنیم ... ولی دیگه الان واسه خودش سرتاسر تخت مارو حسابی غلط میزنه و یه لحظه هم نمیشه ازش غافل شد ... واسه نشستنش من از این تشک هایی که لبه داره واسش گرفته بودم که خیلی الان به دردم خورد ... چون توش میشونمش و جلوش کلی جغجغه و اسباب بازی میریزم و لبه ها هم کمک میکنه که اگه افتاد سرش به زمین نخوره ....

در مورد بی اشتهایی هم فکر کنم دلیلش گرمای شدید هوا باشه ... چون بدجور فراگیر شده بین بچه هامون ...تنها دلیل مشترک به نظرم همینه ...

آیلین جونم واسه جلوگیری از یبوست ملکا گلی بهش آلو بده ... آلو سرشار از آهن و ویتامینه البته بدون پوست ... رایان خیلی دوست داره

راستی من سرخود قرص نکسیومش رو کردم یه روز درمیون .... آخه حالتهای رفلاکسش کمتر شده از وقتی غذا میخوره ... تا اینجا که خوب بوده الان یه هفته است که یه روز درمیون بهش میدم ... حالا یه مدت به این روال میدم بعد اگه خوب بود دوباره کمتر میکنم تا انشاالله قطع بشه ... 

از ترس واگیر شدن اسهال و استفراغ و سایر مریضیای این فصل از مطب دکتر گریزانم

بچها ممنون ازهمگی امیدوار شدم عزیزان پس دیرنشده دخترم فقط تنبله 🤭ساتین جان دارم میرم کلاس خیاطی وازاونورم کلاس رانندگی دیگه کل وقتم پره میومدم میخوندم ولی تامیومدم پیام بدم یه کاری پیش میومد بعدشم که غش میکردم ازخستگی

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
بچها ممنون ازهمگی امیدوار شدم عزیزان پس دیرنشده دخترم فقط تنبله 🤭ساتین جان دارم میرم کلاس خیاطی واز ...

به به پس داری دوتا هنر هم به هنرات اضافه میکنی. کیک پزی و فرش بافی و ....که بود، اینا هم اضافه بشه.

من که پونزده ساله گواهینامه دارم، ولی متنفرم از رانندگی. در حد مرگ تنبلیم میاد. مخصوصا به خاطر جای پارک. الان هم دیگه با بچه بدتر از قبل جرات نمیکنم رانندگی کنم 😟

به به پس داری دوتا هنر هم به هنرات اضافه میکنی. کیک پزی و فرش بافی و ....که بود، اینا هم اضافه بشه. ...

فدات عزیزم ممنون😍

وای من عاشق رانندگیم همسرم قبول نمی‌کرد دیگه این مدت خودش دید چقد اعصابم داغونه قبول کرد برم. باوجود بچه من فکرمیکنم لازمت بشه 😉

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
سلام به همه دوست جونها😘😘😘😘😘 مامان علیرضاجونی پسر من هنوز هشت ماهش نشده انشاالله ۷ مرداد هشت ما ...

فکر کنم درست میگی، چون ما هم اون روز که بچم بی‌اشتها شده بود رفته بودیم بیرون

موز تپل میکنه؟ یا شیر پاستوریزه؟  سر همین موزم باز من دیوونه شدم از بس یکی میگه تا ی سال ندین ...

هم موز تپل کننده اس هم شیر عزیزم پسرمنم یبوست داره که البته فکرکنم ازقطره آهن باشه چون یه روز نتونستم بدم آهنشو دیدم خوب شد . من کلی کره میزنم به سوپش میترسم کره هم خوب نباشه برای بچه نمیدونم والا

2706