2726
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 348941 بازدید | 40784 پست
راستی من میخوام یواااش یواش پوشک رو از پسرم بگیرم. براش یه قصری سفارش دادیم که به سلیقه ی خودش ...

بسلامتی عزیزم 

ان شاءالله دامادش کنی😍😍

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها یه سوال ،دخترم چاردست وپا میره ،بعد پایین کف دستش ،پوستش میره ،پاهاشم انگشت بزرگش ،که تو رورو ...

چهاردست و پا رو ک نه😄برای پاهاش پاپوش براش بپوش یا جوراب نازک من خیلی تو روروئک نمیزارم پنج یا ده دقیقه بخوام جارو بکشم یا ظرف بشورم یا غذا درست کنم و دنبالم گریه کنه اونم ب بن بست ک میخوره دیگه بلد نیست برگردونتش😄و خیلی راه نمیره باهاش

دوستان من چیزهایی که توی مرکز پایش روانی گفتن این‌جا بنویسم. یکی این‌که از بچه انتظار داشتن تقلید کر ...

مرسی عزیزم از زحمتت 

دختر من ک تا اینجاش صفر گرفته😬😁

2728

دخترم چندروزه عادت کرده هی خودشو میندازه رو شکم میخابه بعدم چون غلت زدن بلد نیست بعد ک بیدار میشه عه عه میکنه و گریه😕دوست ندارم عادت کنه رو شکم بخوابه خوب نیست ولی انگار خوابش راحتتر و عمیق تر میشه و خودشم اینو فهمیده

نصف شبی ده بار هی درستش کردم دوباره خودشو مینداخت رو شکم اینقد با شوهرم خندیدیم آخرشم ولش کردم خوابیدم

چیکار کنم حداقل خودش غلت زدن رو یاد بگیره؟

راستی بچه ها پدرشوهرم حالش خیلی بدتر شده حتی آب دهنشم با بدبختی قورت میده غذا و آب میوه ک تعطیل روزی ی سرم خوراک بهش وصل میکنن دکتر گفته نمیتونیم عملت کنیم چون چیزی جایگزین نداریم ک بخوایم مری رو کلا برداریم اگرم خود غده رو برداریم تموم بدنتو درگیر میکنه فعلا ی جلسه شیمی درمانی کرده تا بعد از سه هفته ببینن جواب داده یا ن... ولی ب شوهرم گفتم اگه نتونه چیزی بخوره شیمی درمانی از پا درش میاره 😢 فکرنمیکنم بیشتر از ی ماه دووم بیاره مگه اینکه خدا معجزه کنه و راه گلوش باز شه بتونه چیزی بخوره

من هفته پیش رفتم دیدمش ب حدی چهره این مرد مظلوم بود و ب دلم نشست ک دارم دیوونه میشم از غصه ش... خیلی سخته با مرگ دست و پنجه نرم کردن ای خدا خودت شفاش بده 😭😭

دخترم چندروزه عادت کرده هی خودشو میندازه رو شکم میخابه بعدم چون غلت زدن بلد نیست بعد ک بیدار میشه عه ...

ان شاءالله که خدا پدرشوهرتون را هر چه زودتر شفابده. من با تمام گوشت و خونم چشیدم که چقدررررر سخته عزیزت بیمار و روی تخت بیمارستان زجر بکشه و تو نتونی کاری براش انجام بدی😢😢😢

در مورد گل دخترت هم بگم که کلا بچه ها روی شکم خوابیدن را دوست دارند.دختر من که شب تا صبح روی شکمش میخوابه.از لحاظ باد گلو هم خوبه.چون در این حالت هر چه باد گلو دارن میزنن.حالا خودش کم کم یاد میگیره که اگه خسته شد برگرده

دخترم چندروزه عادت کرده هی خودشو میندازه رو شکم میخابه بعدم چون غلت زدن بلد نیست بعد ک بیدار میشه عه ...

خیلی شرایط سختیه

انشالا شفا پیدا کنه احتمالا اینجور مریصی برای خانواده اش که ازش دور هم بودن سخت تر باشه

خدا بهشون ارامش بده

ان شاءالله که خدا پدرشوهرتون را هر چه زودتر شفابده. من با تمام گوشت و خونم چشیدم که چقدررررر سخته عز ...

ممنون عزیزم تو بیمارستانم نیست تو خونه هست همش گریه میکنه😳😳

شب تا صبح خسته نمیشه؟ دخترمن نیم ساعتی ک میخابه بیدار ک میشه ی کم نق میزنه و گریه میکنه احساس میکنم جاییش بخاطر رو شکم خوابیدن درد گرفته باشه بخاطر همین خودم برش میگردونم 

خیلی شرایط سختیه انشالا شفا پیدا کنه احتمالا اینجور مریصی برای خانواده اش که ازش دور هم بودن سخت تر ...

ان شاءالله

آره خیلی براشون سخته... فقط امیدوارم خدا ب همشون فرصت دوباره بده ک کنار هم خوشی کنن واینجوری تموم نشه ک زجرش برای همشون چندبرابر میشه

ممنون عزیزم تو بیمارستانم نیست تو خونه هست همش گریه میکنه😳😳 شب تا صبح خسته نمیشه؟ دخترمن نیم ساعت ...

البته پسر من شب تا صبح رو شکم نمیخوابه اما جدیدا چند بار  تا صبح به شکم میشه بالاخص وقتایی که دلش درد میکنه

اما خسته که میشه کمی نق نق میکنه منم خودم برش میگردونم

ممنون عزیزم تو بیمارستانم نیست تو خونه هست همش گریه میکنه😳😳 شب تا صبح خسته نمیشه؟ دخترمن نیم ساعت ...

خب هی دنده به دنده که میشه دخترم.مثلا این ور پتو خوابش برده.صبح اونور پتو و سر و ته بیدار میشه.اما در کل بیشتر روی شکم میخوابه.میگم مثلا تو شش یا هفت ماهگیه دخترت موقع خواب دورش بالشت نزاشتی یا محدودش نکردی به مثلا توی کریر یا گهواره که جاش تنگ بوده باشه و وقتی میخواسته غلت بزنه جلوش گرفته بشه؟

خب هی دنده به دنده که میشه دخترم.مثلا این ور پتو خوابش برده.صبح اونور پتو و سر و ته بیدار میشه.اما د ...

ن اصلا هیچوقت لازم نبوده ک دورش بالش بزارم غلت زدن از کمر ب شکم رو بلده ولی برعکسش رو دیگه نمیتونه چون هنوز از دستاش یاد نگرفته استفاده کنه تازه دوروزه داره دستاش رو صاف میکنه و ی کم سینشو از زمین میاره بالا

2706