2703
2553
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 348698 بازدید | 40783 پست
بله ستاره جان. من پسرم حساسیت داشت برای همین وقتی دیدم دوباره باردارم و پوشک هم نایابه به تعداد خیلی ...

پمپرزضدحساسیت لهستان که عالیه حرف نداره ،منم تصمیم گرفتم یه کم قاطی مصرف کنم ،ببینم چی میشه 

من تجربه ای ندارم ساتین جان! پلی در مورد صندلی غذا کاملن موافقم... ما برای پسرم چیکو خریده بودیم ولی ...

از همون جا که گرفتید ،ببرید شاید روکشش و داشته باشن ...یا سرچ کنید تو اینترنت شاید پیدا کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نوش جون گل پسری انشالله! عزیزم فقط یه تیکه ماهیچه و پیاز رو میذارید توی شیشه؟

من اینطوری درست میکنم ،ماهیچه کوچیک کوچیک میکنم با یه پیاز خیلی کم ،چون مزه غالب میشه ،با نوک قاشق نمک پیازه و لابه لاش میزارم ،بعد دربش و بسته اماده ی بخار پزشدن

بچه ها یه سوال ،دخترم چاردست وپا میره ،بعد پایین کف دستش ،پوستش میره ،پاهاشم انگشت بزرگش ،که تو روروئک میزارم اینطوری شده کمی ،خواستم بدونم شما تجربه این و داشتید ؟؟؟

2720
چه خوب که دوباره اومدی مامان لیلی جون ،خسته نباشی مهمون داری خیلی سخته اونم با بچه ...خوبه که پسرتون ...

ممنونم ساتین جان عزیزم. 🥰 اون سایته سایت نی‌نی لازم نبود؟ لوازم بهداشتی رو هم همسرم از یه سایت می‌خره، الان موبایل به دست خوابش برده 😴😴😪🤪 بیدار بشه ازش می‌پرسم بهتون می‌گم.  

2714

دوستان من چیزهایی که توی مرکز پایش روانی گفتن این‌جا بنویسم. یکی این‌که از بچه انتظار داشتن تقلید کردن رو بلد باشه. مثلا اگر جلوش دوتا اسباب‌بازی رو به هم می‌کوبید اون هم تکرار کنه. دوم این‌که بتونه با انگشت شست و سبابه غذاهای انگشتی رو بگیره (پسر من فقط چتگ می‌زد). بعد اینکه حداقل بتونه ده دقیقه با خودش بازی کنه. شیر شب رو گفت تا جایی که می‌تونیم حذف کنیم و معتقد بودن که پیوستگی خواب شبانه مهم‌تر از وعده‌ شیر شبانه است. انتظار میره وقتی چیزی رو ازش قایم می‌کنیم متوجه نبودش بشه و تا مدتی دنبالش بگرده. بقیه رو هم باز میام بنویسم. 

خدا صبر بهت بده و ایشالا زودتر جاتون وعوض کنید ،بچه ها خوش میگذره بهشون ،ولی بزرگها باید حواسشون باش ...

ممنون عزیزم انشاالله. اره ولی متاسفانه اگه جوری بودکه مدام خونه مانبودن شاید منم اینجوری اذیت نمی‌شدم خداخودش کمک کنه 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
واقعا آروم میشینه تو صندلی ماشین ،وراحت رانندگی میکنید ؟؟؟دختر من اصلا نمیشینه ...

ما بعد از اینکه خریدیم گذاشتیمش تو صندلی، نشست و راضی بود که بیرون رو یه ذره میبینه (تا حالا تو کریر میذاشتیمش و خوابیده بود دیگه)، ولی وقتی خوابش برد دیدیم گردنش کج شد و تازه یادمون افتاد که تو کریر از این نظر بهتر بود. البته صندلیش یه کم خوابیده میشه که اون موقع بلد نبودیم.

دوستان من چیزهایی که توی مرکز پایش روانی گفتن این‌جا بنویسم. یکی این‌که از بچه انتظار داشتن تقلید کر ...

چه مطالب جالبی ،ممنون ازشما مامان کوشا🥰🥰🥰🥰

پایش روانی کجاست؟ میخوام بدونم معضل خواب دخترم ومیتونم حل کنم

2706