2703
2553
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 348702 بازدید | 40783 پست
منم تو شیشه فقط گوشت گذاشتم با چیز دیگه قاطی نکردم خیلی خوب شده من امروز برای صبحونه براش شله ...

نوش جون گل پسری انشالله! عزیزم فقط یه تیکه ماهیچه و پیاز رو میذارید توی شیشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره گلم یه ساختمون ساختن 5طبقه همه پیش همیم برادر شوهرم 2تا بچه خواهرشوهرم 2بچه بچها خودمم هستن  ...

خدا قوت عزیزم! من که واقعن با همین دو تا کوچولوی خودم قیافم دیدنیه... انشالله یه خونه ی عااالی پیدا میکنید و پیش به شوی یه زندگی جدید و بهترتر!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

نمیدونم من هویج سیب زمینی برنج ورمیشل کره ابلیمو جعفری ماست بیسکویت سرلاک فرنی میدم !!!!!

ممکنه به چیزی تو رخت خوابش حساسیت داشته باشه. یا به گرد و خاک. یا خشکی هوا. اینا رو هم تست کن یکی یکی انشالله پیدا  میکنی به چی حساسه. هر چی زودتر پیداش کنی براش بهتره. خدای نکرده سرفه نمونه رو بچه. گناه داره..

2720
من انگار خودم بیشتر از پسرم حساسم! 😂😂البته وقتی پوشک خشکه کشاله‌های رون پسرم زخم می‌شه. 

خسته باشید عزیزجان! خدا قوت! منم به نظرم پمپرز ضد حساسیت از همه بهتره. بوش عاااالیه! و لطافتش! من که برام پیش اومده چند بار بزرگترا که پسرم رو بغل میکردن میگفتن پوشک نبستی  براش؟؟؟ اونقدر که نازک و لطیفه. و در عین حال جذبش هم عالیه. 

منم خیلی دوست دارم بودنم برای پایش رفتید چی یاد گرفتید. 🥰🌺

خدا قوت عزیزم! من که واقعن با همین دو تا کوچولوی خودم قیافم دیدنیه... انشالله یه خونه ی عااالی پیدا ...

واقعا منم کم آوردم بخدا ازصبح که پامیشم کارابچهاخودم هستن تمیزکاری وناهار اینام جدا بریزبپاشای اینام جدا البته از ساعت 3که همسرم میاد دیگه نمی‌ذارن بیان چون چندسری دعواشون شده سراین قضیه ولی انرژی واعصاب منداغون شده این وسط انشاءالله گلم ممنون از دعای خوبت 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
عاغاااا من خیلی هنر کنم صبحانه بعد از شیر یه کوچولو زرده تخم مرغ میدم.خب شیر و صبحانه و میان وعده و ...

ستاره جون من اصلا میان وعده نمیدم خیلی عنر کنم بعد از ظهر یه بار یه میوه ای چیزی به عنوان میان وعده بدم

اکثر روزها هم تا بیام بیدار بشم و چیزی بپزم میشه ۱۲ ظهر که همون ناهاره تازه خیلی وقتا دیگع صبح ها نمیرسم چیزی براش بپزم و ساعت ۲ دیگه تاهار بهش میدم

یعنی اکثر روزا تا ساعت ۲ فقط شیر دادم اما گاهی هم علاوه بر شیر یه وعده هم غذای سبک دادم

البته میدونی که من جزو مامان های تنبلم و برنامه ام قابل قبول نیست

به نظر من کانفی عاااالیه.فووق العاده است از لحاظ جذب. من شب ها کانفی میبندم. روز ها ببم

راستش کانفی نسبت به پمپرز خیلی کلفت تره اما نسبت به مولفیکس بهتره

من از وقتی کانفی می بندم تا حالا چند بار پاش سوخته اما خوب پمپرز هم به صرفه نیست مرتب ببندیم

2714
نوش جون گل پسری انشالله! عزیزم فقط یه تیکه ماهیچه و پیاز رو میذارید توی شیشه؟

من فقط گوشت و قلم را میزارم بپزه و بعد از عصاره گوشت و خود گوشت پخته شده را چند قسمت میکنم تو فریزر نگه میدارم و  تو غذاهاش استفاده میکنم

ساتین جان من گرفتم، بدی‌هاش: نرمی پمپرز و پریما رو نداره و بعد از چندساعت (مثلا شب تا صبح) گلوله گلو ...

چه خوب که دوباره اومدی مامان لیلی جون ،خسته نباشی مهمون داری خیلی سخته اونم با بچه ...خوبه که پسرتون میخوابه دختر من که از خواب فراری ...

در مورد پوشک هم که من تا الان فقط پمپرز وپزیما استفاده کردم وواقعا راضی بودم ،من معمولا برای ۳ماه پوشک میگیرم ،که ایندفعه بغیر پریما یک بسته جان به به گرفتم ببینم چه طوری ،بقول شما پمپرز یا پریما نازکتره ،ولی جان به به هم یه خوبی داره بنظرم قسمت بالا وپایین یکم ضخیم که مانع پست دادن می پی میشه ،ولی من کلا امروز روز دوم استفاده کردم ،ببینم چه طوریه ،گفتم یه جایگزینم داشته  باشم ،اقتصادی ترم هست ولی خیلی تفاوتی نداره ،اتفاقا اون برندی که گفتید وخواستم بگیرم ،گفتم بزارم یدفعه دیگه که شما میگی اینطوری دیگه نمیگیرم ،راستی یه سایتی هم گفتید خرید میکنید ،یدفعه رفتم ،دیدم ولی گمش کردم ،اگه میشه برام دوباره بزارید،🥰🥰🥰

مامان لیلی قبلا گفته بود گرفته و خوب بوده. باز من جای مامان لیلی حرف زدم 😬 شما بچه‌هاتون حساسند؟ ...

مامان ستاره جون ،دخترم من حساسیت داره ،دونه دونه میریزه بیرون ...پوستش حساسه خیلی 🙂🙂🙂

آهان گفتم شاید کلا غذا درست کردی تو شیشه 😊 ما آخر هفته پیش رفتیم شهرستان خواهرمم بود بعد ازین حریر ...

راستش و بخوای منم از این غذاهای آماده دوست ندارم به بچه بدم چون بهرحال مواد نگهدارنده داره ،منم با خواهرت هم نظرم ،میگم خودم درست میکنم ،حداقل سعی میکنم مواد تازه استفاده کنم ،منم تو سوپ دخترم گوجه فرنگی ریختم و خوشبختانه حساسیت نداشت و خوشمزه شد ،براش آبگوشتم درست کردم که نون سنگک ریختم ،خوشش اومد ،بچه ها همین طوری هستن دیگه قد میکشن لاغر میشن ،یه باد بهشون میخوره مریض میشن ،نمیشه روشون حساب کرد که همیشه سنگین باشن ...

اره گلم یه ساختمون ساختن 5طبقه همه پیش همیم برادر شوهرم 2تا بچه خواهرشوهرم 2بچه بچها خودمم هستن  ...

خدا صبر بهت بده و ایشالا زودتر جاتون وعوض کنید ،بچه ها خوش میگذره بهشون ،ولی بزرگها باید حواسشون باشه که گویا نیست .

من تعریفش را خیای شنیدم اما استفاده نکردم از کانفی و پمپرز استفاده میکنم اما قصد دارم به جای کانفی ...

کانفی هم شنیدم ،تصمیم داشتم از هر کدوم یه بسته بگیرم ببینم چه طوری که کانفی هم نمیگیرم ،ولی جان به به بدک نیست ،امتحان کنید ،بعد نظرتون و بگید ،من فعلا از اینکه پس نمیده راضیم .

مبارک باشه عزیزم.من که صندلی غذانمیخرم.اما صندلی ماشین را خریدیم حدود بیست روز پیش.دلیجان. خیلی خوبه ...

واقعا آروم میشینه تو صندلی ماشین ،وراحت رانندگی میکنید ؟؟؟دختر من اصلا نمیشینه ...

2706