2410
2553
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 348695 بازدید | 40783 پست
پریروز رفتیم صندلی غذا و صندلی ماشین خریدیم. مارک زوییه ایرانی. اسمش هم نشنیده بودیم، ولی قبل رفتن ی ...

مبارک باشه عزیزم.من که صندلی غذانمیخرم.اما صندلی ماشین را خریدیم حدود بیست روز پیش.دلیجان. خیلی خوبه صندلی ماشین.مخصوصا من که همسرم شیفت باشه و جایی بخوام برم میگم که ماشین را سرکار نبر.دیگه راحت میرم

راستی من رفتم خیابون بهار نوار پلاستیکی گرفتم برای دور میزا. خونه رو هم تغییر قیافه دادیم و مبلا رو ...

ماشاءالله گل پسر بی دندون😄😄. من مشتاقانه منتظر حرفات هستم.اینجا که شهر کوجیکه و پالایش ،مالایش نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تو شیشه فقط گوشت گذاشتم با چیز دیگه قاطی نکردم خیلی خوب شده من امروز برای صبحونه براش شله ...

عاغاااا من خیلی هنر کنم صبحانه بعد از شیر یه کوچولو زرده تخم مرغ میدم.خب شیر و صبحانه و میان وعده و بعد ناهار. دیگه شیر نمیخورن که اینجوری.

😕😕😕من واااااقعا گیجم تو این مساله.بعدشم من اگه بخوام صبحانه درست کنم تا بیام بهش بدم همون میان وعده میشه دیگه

😥😥😩😩😩😩😟😟😟😟😟😓😓😓

من تعریفش را خیای شنیدم اما استفاده نکردم از کانفی و پمپرز استفاده میکنم اما قصد دارم به جای کانفی ...

به نظر من کانفی عاااالیه.فووق العاده است از لحاظ جذب.

من شب ها کانفی میبندم. روز ها ببم

2456
پسر منم صداش خش دار شده بود که تشخیص حساسیت براش دادن و یه امپول نوشته بود که ما نزدیم دو هفته طول ک ...

نمیدونم من هویج سیب زمینی برنج ورمیشل کره ابلیمو جعفری ماست بیسکویت سرلاک فرنی میدم !!!!!

متیناجان یه چیزی میگم بهت چون تجربه خودمه من پسرم کوچولو بود غذانخورده پی پی می‌کرد خلاصه من همه جور ...

ممنونم عزیزم .ان شالله همینطورباشه که میگی .و امیدوارم ی خونه خوب گیرتون بیاد ب زودی.بعدش خونواره شوهرت اجازه میدن خوته رو ب غریبه بفروشین؟

منم تو شیشه فقط گوشت گذاشتم با چیز دیگه قاطی نکردم خیلی خوب شده من امروز برای صبحونه براش شله ...

زعفرون زیاد فکرمیکنم خوب نباشه دقیق نمیدونم

شله زرد برای خودمون خیلی خوشمزه ست ولی این وروجکامون از چی خوششون میاد خدا میدونه😬😄کلا دوست دارن ناز کنن برای خوردن😀

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
2714
ممنونم عزیزم .ان شالله همینطورباشه که میگی .و امیدوارم ی خونه خوب گیرتون بیاد ب زودی.بعدش خونواره شو ...

چه میدونم عزیزم فعلا سپردیم به بنگاه هنوز نمیدونن که ما قصدفروش داریم ولی اوایل همسرم بهشون گفته من بچهام بزرگترشن ازاینجا میرم که گفتن نه وهزارجورحرف دیگه 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
من پسرمو بردم فوق تخصص عفونی گفت خداروشکر عفونی نیست بیماریش ولی حساسیته .ی اسپری داد و  شربت ...

حساسیت ب چی آخه؟ عطر و اسپری نمیزنی خودت؟ اسپند دود نمیکنی؟ گل و مل تو خونتون نیست؟ غذای آلرژی زا نمیخورین؟ همه چی رو چک کن تا بالاخره ببینی از چیه

طفلی سخته همش سرفه کنه 

نووش جونش. چه خوب که به دو قاشق غذاخوری راضی هستی.واقعا هم معده شون همین قدره.اما من بیشتر ازش انتظا ...

راستش دقیقا اندازه معده ش دستم نیست ولی خب وقتی نمیخوره دیگه چیکار باید بکنم😄

سمسوری چیه؟ 😮

مامان لیلی قبلا گفته بود گرفته و خوب بوده. باز من جای مامان لیلی حرف زدم 😬 شما بچه‌هاتون حساسند؟ ...

بله ستاره جان. من پسرم حساسیت داشت برای همین وقتی دیدم دوباره باردارم و پوشک هم نایابه به تعداد خیلی زیاد پوشک ضد حساسیت پمپرز لهستان خریدیم. البته دخترم شکر خدا حساسیت نداره ظاهرن. چون گهگاهی پیش اومده که براش مای بیبی یا پریمای ترک بستم در حد یک یا دو تا چیزیش نشده. ولی فعلن که پوشک دارم. 

راستی من میخوام یواااش یواش پوشک رو از پسرم بگیرم. براش یه قصری سفارش دادیم که به سلیقه ی خودش باشه و به قول خودش دسته هم داشته باشه😍😍 ولی اصلن نمیدونم چقدر طول میکشه... 😬🙄

بچه ها من یه پوشک جدید به اسم جان به به گرفتم ترک ،ظاهرا که خوبه ،خواستم بدون تجربه ی استفاده دارید ...

من تجربه ای ندارم ساتین جان! پلی در مورد صندلی غذا کاملن موافقم... ما برای پسرم چیکو خریده بودیم ولی تشک صندلیش اونجا که قفل پایینی در میاد پاره شد خیلی زود. نمیدونم چاره ای داره یا نه... 😢

2706