2737
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349046 بازدید | 40785 پست
والله امروزم ب شوهرم گفتم که حوصله مسکن ندارم دیگه میره بریم دکتر دلم نمیاد بچمو جا بذارم .ان شالله ...

عزیزدل کار خوبی می‌کنید که استرس‌تون رو کنترل می‌کنید ولی چک ۶ ماهه‌تون رو برید. فقط جهت احتیاط. 

حالا اینو بگو تو بیمارستان هم اتاقی های من یکی هفده ساله یکی نوزده ساله بچه دارشده بودن دوتا کوچولو ...

🙁

من ناراحت می‌شم. به نظرم بچه باید شادی کنه. مادری خیلی سنگینه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میبینیم عزیز دلم. پس چی فکر کردی. البته منم با تفاوت سنی 35 گاهی این فکرها به سرم میزنه.

ای جانم ن بابا من خودمو گفتم با ی سابقه بیماری و تن نحیف😄😝😝

ان شاءالله ک شماها همیشه صحیح و سالمید و نوه نتیجه هاتونو ببینید و بشمارید😃😀

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
دکتر منم تب زیاد را واسه دندون قبول نداشت.آز خون و ادرار داد دخترم.یه کوچولو عفونت ویروسی تو خونش بو ...

اااا دختر توهم دندون درآورد؟ اینجا گفته بودی؟ 

وای من حافظم صفر صفره اصلا یادم نمیاد کی چی گفته 😕

حالا تبریک بگم یا گفتم؟ 😄اگه نگفتم مبارکش باشه ب سلامتی 

سلام دوست جونا ... خوبین ؟؟؟خوشین؟؟؟مرواریدای خوشگل نی نی ها مبااااااارک ...  آیلین جونی الهی ...

سلام عزیزم آخی رایان هنوز شیش ماهش هم نشده؟ کوچولوی تاپیکه پس😀

ان شاءالله ب راحتی براش میگذره

ممنون از محبتت عزیزم

خب دیگه وقتی غذاهای خودپز😮😁رو نمیخوره از همون آماده ها بهش بده البته سعی کن بهشون عادت نکنه ک دیگه ب غذاهای خودت لب نمیزنه معمولا غذاهای آماده خوشمزه و شیرین هستن

سرلاک هم ک چ عالی خیلی هم خوبه دختر من ک اصلا نخورد هم برنج هم گندم خریدم دست نزده دادمش ب داداشم😕

والا صبحا اصلا حال ندارم پاشم براش صبحونه درست کنم میگم کاش سرلاک میخورد با کره پنیر و ماست و زرده تخم مرغ و چیزای راحت اینجوری سر میکنیم😐

مولتی منم ویواکیدز گرفتم این سری اوایل یکی دوبار گرفتم دوست داشت بعد بیبی جویس خریدم الان ک دوباره اونو خریدم سرشو برمیگردونه لباشو قفل میکنه بعدم با نق نق میخوره از پیشونی تا چونشم پر مولتی میشه از بس سرشو میچرخونه ک نخوره

خوشمزم هستا الکی ادا درمیاره 😕

پسر من هم بی‌دندونه! 😀😀 به نظرم خواستیم براشون دندون مصنوعی بخریم باهم بریم که دوتا می‌خریم ت ...

😁😁😁😁😁😁قبوله 

حالا بازم پسر شما چهاردست و پا و اینا رو میره😄

دختر من بخور و بشین و بخواب شده فعالیت معالیت یوخ 😝😝

درسته یوخ؟ منظورم نه ترکی هست😄

2738
عزیزم نترسید و خواهش می‌کنم برید دکتر. الان دارم بچه‌م رو شیر می‌دم، از صمیم قلبم از خدا می‌خوام سلا ...

وای عزیزم ممنون مهربون 😍😍😍

چ لحظه ای بهتر و مقدس تر از شیردادن😌😌

ان شاءالله همه حاجت روا بشن چشم حتما یک سالگی دخترم میرم چیزی نمونده دیگه😊

😁😁😁😁😁😁قبوله  حالا بازم پسر شما چهاردست و پا و اینا رو میره😄 دختر من بخور و بشین و بخوا ...

آخی عزیزم! 😍🥰 فعلا تا جایی که می‌تونید از آزادی عمل‌تون لذت ببرید. انشالا خانم پرنسس که راه افتادند، کل کار و زندگی رو باید تعطیل کنید و دنبال‌شون بدوید. 🤪🤪 اون‌قدر هم سرعت‌شون زیاده که آدم حریف نمی‌شه. 

میبینم ک طبق معمول دخترم تو دندون درآوردن هم عقب افتاد از نی نی های این تاپیک😁😁😁 قربونش برم ک تن ...

دخترت چند وقتشه؟؟؟    

منم دخترم 9ماهشه.هنوز دندون نداره.نشستن هم تازه یاد گرفته دایم باید حواسم بهش باشه نیفته یا پشتش بالش بزارم گه اگه افتاد بیفته رو بالش...سینه خیز هم نمیره.فقط روشکم حالت دایره اینور اونور میچرخه

به سلامتی عزیزم.امیدوارم خوش گذشته باشه

ممنونم ستاره جانم. خیلی خوش گذشت ولی پسرک یکی‌یه‌دونه‌ی ما به بغل من عادت کرده. امشب از ساعت هفت و نیم که خوابید تا حالا داشتم تلاش می‌کردم بذارمش سرجاش که الان تازه موفق شدم! 😫 🤣 از ترسم هنوز روش پتو ننداختم تا خوابش سنگین بشه، بعد. 

معاینه که کرد ،گوش وحلقشم دید گفت ترشحی نداره ،ولی خیلی بی تابی میکنه ،همش تب داره با شربت است ...

ساتین جون شیاف نزن بنظرم بروفن بدی بهتره اگه با استا پایین نمیاد شیاف خودش ی حالت بدی بهشون میده😟

فکرکنم گفتی دندونش دراومده یعنی بعدیا میخواد دربیاد ک هنوز تب داره؟ کاش آز ادرار و مدفوع هم میگرفتی برای اطمینان

البته ان شاءالله ک چیزی نیست و تا الان خوب شده باشه

ساتین جان تب کلا خوب نیست و باید بررسی شه .بنظرن داروها رو بده ضررنداره .قرارباشه از دندون باشه دندو ...

منم شیشه های خالی قطره رو میدم دستش قسمت قطره چکونش رو محکم فشار میده با لثه ی صدایی هم میده خوشش میاد

2706